فال

فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۵ آذر «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت سه شنبه ۱۵ آذر «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

شاید خوشتان بیاید  فال روزانه یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ « فال حافظ امروز »

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت” width=”800″ height=”798″ aria-describedby=”caption-attachment-234810″ data-lazy-srcset=”https://www.tasvirezendegi.com/wp-content/uploads/2022/08/astrology-tarot.jpg 800w, https://www.tasvirezendegi.com/wp-content/uploads/2022/08/astrology-tarot-768×766.jpg 768w” data-lazy-sizes=”(max-width: 800px) 100vw, 800px” data-lazy-src=”https://www.tasvirezendegi.com/wp-content/uploads/2022/08/astrology-tarot.jpg”/>

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت یین
قرار گرفتن کارت عاشقان در موقعیت یین، نشان می دهد وضعیتی که در آن قرار دارید بسیار پیچیده است. ممکن است بیش از یک گزینه پیش روی شما باشد. در هر صورت، باید خیلی زود تصمیم بگیرید. رهبری کردن یک فرد در رابطه احساسی یا شغلی، می تواند نتیجه را تغییر دهد. با خودتان روراست باشید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید. این اتفاق به چیزهای زیادی بستگی دارد. اگر به زمان بیشتری برای بررسی انتخاب خود نیاز دارید، این کار را انجام دهید، اما بیش از حد هم روی آن فکر نکنید.
کارت یانگ
کارت قدرت که در موقعیت یانگ شما قرار دارد، نشان می دهد که گاهی اوقات، کار با دیگران می تواند معنای بیشتری در زندگی ایجاد کند. شما می دانید که توانایی انجام چه کارهایی را دارید و تمام ابزارهای مورد نیاز، در اختیارتان است. اگر می خواهید ثابت کنید چه کاری می توانید انجام دهید، نیازی نیست مثل شیر غرش کنید. در عوض، حرکات خاص یوگا مانند Lion’s Pose، به انعطاف پذیری فک و گلو کمک می کند، بنابراین می توانید حقائق را به راحتی بگویید.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت یین
کارت جادوگر در این موقعیت

خلاقیت شما سعی دارد به مرحله اجرا برسد. عملی شدن ایده هایتان در حال حاضر دشوار است، زیرا شما مطمئن نیستید که چگونه از کار، خانواده، روابط و یا اوقات فراغت خود بیشترین بهره را ببرید. اینقدر نگران نباشید که معصوم یا احساساتی به نظر برسید. پیشبرد آرزوها و عملی کردن خواسته های شما ممکن است به سادگی گوش دادن و توجه به صدای درون و حس ششم تان باشد. مراقبه کردن، ماهیت واقعی درون تان را نشان داده و به شما کمک می کند تا ایده هایتان را عملی کنید.
کارت یانگ
وقتی پاپ در موقعیت یانگ قرار دارد، به این معنی است که شما تقریبا آماده هستید تا در شرایط فعلی، نقش یک فرد مقتدر را بر عهده بگیرید. هنگامی که برخی از کارهای مهمی را انجام و به خرد درونی خود گوش فرا دهید، می توانید پیشرفت کنید. این کار شما را در موقعیتی عالی برای اقدامات مثبت قرار می دهد. ادغام نیازهای درونی شما با حالات بیرونی تان ممکن است دیگران را از اعتماد به نفس که دارید، شگفت زده کند. خودشناسی می تواند سلاحی قدرتمند برای شما باشد.


فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت یین
در این موقعیت، کارت مرگ نشان دهنده نیاز به کار کردن روی احساسات درونی تان است. هیچ کس دوست ندارد احساس عصبانیت، افسردگی، اضطراب یا ترس داشته باشد. اما برخی از صدمات عاطفی می توانند باعث خردمندی و آگاهی شما شوند. اجازه دهد تا فضل و دانش، شما را به آرامش برساند. هیچ چیز، حتی یک حالت روحی افسرده، برای همیشه دوام ندارد. دانستن این مسئله به شما کمک می کند تا آنچه را که اکنون شما را رنج می دهد، کنار بگذارید.
کارت یانگ
ممکن است اکنون در زندگی خود به دنبال عشق بیشتر باشید، اما این کارت در موقعیت یانگ نشان می دهد که هدف واقعی شما یافتن زبان مشترک با دیگران است. این اتفاق مستلزم این است که مدتی بررسی کنید تا ببینید چه چیزی بین شما و اهداف تان فاصله انداخته است تا بتوانید این موانع را رفع کنید. گرد هم آوردن افراد مختلف می تواند ماهیت صلح طلب شما را به خوبی آشکار کند. متحد کردن دیگران و کاهش تنش ها، باعث می شود که زندگی خودتان سالم و متعادل باقی بماند.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت یین
اگر مرد به دار آویخته را در موقعیت یین خود بیرون کشیده اید، با دوره مهمی در زندگی خود روبرو هستید. روشی که برای انجام کارها به آن عادت کرده اید، دیگر جواب نمی دهد و شرایط پیش رو، به تغییر دیدگاه تان نیاز دارد. از زاویه دیگری به موضوع نگاه کنید تا بینید که باید تغییر کنید. قرار گرفتن در کنار دیگران برای یافتن نقاط مشترک اولین قدم برای بهبودی است.
کارت یانگ
حتی اگر به اتفاقات خوب امیدوار باشید، شاید راهی برای مقابله با وضعیت فعلی خود پیدا نکنید. حضور ملکه در موقعیت یانگ به این معناست که باید خود را پرورش دهید. اگر می خواهید به نتایج مثبت برسید، مطمئن شوید که ابتدا نیازهایتان برطرف می شود. بر خلاف انتظارتان، ملکه Great Mother است. بنابراین، با انجام اقداماتی که باعث بهبود رفاه و خوشبختی شما می شوند، انرژی لازم را برای مقابله با هر کاری پیدا خواهید کرد.

♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت یین
کارت اعتدال که در موقعیت یین شما قرار دارد، نشانگر این است که بیش از حد درگیر احساسات بوده اید. احساسات شما واقعا عمیق است، بنابراین باید به آرامی قدم بردارید. در هنگام وقوع حوادث در اطراف شما، صبر و شکیبایی تا حد زیادی نتیجه خواهد داد. اعتماد به این که در مسیر درست قرار گرفته اید/ف نیمی از جنگ است. با توجه به اهداف تان، رو به جلو حرکت کنید و بدانید که هر روز بیشتر به تحقق آن ها نزدیک می شوید.
کارت یانگ
اگر جهان را در موقعیت یانگ بیون آورده اید، ممکن است اکنون جهان در دستان شما باشد (برایتان سودمند باشد). اگر اخیرا همه چیز دشوار به نظر می رسد، مطمئن باشید که دنیای شما در شرف تغییر است. این کارت نشان می دهد که سخت کوشی نتیجه بسیار خوبی دارد. همانطور که قسمت های مختلف زندگی شما در جای خود قرار می گیرند، از طریق مراقبه تعادل را به زندگی تان بازگردانده و خود را آرام، خونسرد کنید. هر تغییری آسان نیست، اما وقتی ابزار مناسبی داشته باشید، همه چیز راحت خواهد شد.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت یین
کارت ملکه در موقعیت یین می گوید شما در حال حاضر به پرورش و حمایت جدی نیاز دارید. خواسته های شما ممکن است محدودیت هایتان را محک بزند. در زندگی احساسی یا کاری تان، سختی های زیادی را تجربه کرده اید. اما توجه به خود به معنی خودپرستی نیست. این کار همان چیزی است که شما برای سرپا ماندن و پیش رفت به آن نیاز دارید. کارت ملکه به شما نشان می دهد که با کمی خواب با کیفیت، غذای سالم، نوشیدن آب و یوگا چطور می توانید استرس تان را کاهش دهید.
کارت یانگ
کارت شعبده باز نشان می دهد که با متحد کردن نیروهای اطراف خود، چقدر می توانید قوی شوید. شما کسی هستید که از پس سخت ترین چالش ها هم برمی آیید. اما اکنون شرایط شما کمی بهم ریخته شده است. می توانید با بی توجهی به هرگونه انرژی منفی در اطراف خود، از قدرت جادویی تان بهره مند شوید. وقتی به دیگران اجازه می دهید تا در مسیر درست زندگی خود قرار بگیرند، شما نیز به رویاها و آرزوهای خود می رسید. اگر باور دارید که می توانید به اهداف خود برسید، دیگر هیچ چیز نمی تواند مانع شما شود!

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت یین
در این موقعیت، کارت مرگ نشان دهنده نیاز به کار کردن روی احساسات درونی تان است. هیچ کس دوست ندارد احساس عصبانیت، افسردگی، اضطراب یا ترس داشته باشد. اما برخی از صدمات عاطفی می توانند باعث خردمندی و آگاهی شما شوند. اجازه دهد تا فضل و دانش، شما را به آرامش برساند. هیچ چیز، حتی یک حالت روحی افسرده، برای همیشه دوام ندارد. دانستن این مسئله به شما کمک می کند تا آنچه را که اکنون شما را رنج می دهد، کنار بگذارید.
کارت یانگ
اگر ستاره را در موقعیت یانگ بیرون کشیده اید، وقت آن است که برای بازگرداندن سطح انرژی خود اقدامی انجام دهید. این کارت به این معنی است که شما برای کارهای بزرگ تر و بهتر در نظر گرفته شده اید. اما ممکن است آنقدر فرسوده شده باشید که تصور نکنید چگونه می توانید به چیزی دست پیدا کنید. قطع یا مصرف حداقل قند و کافئین می تواند برای جلوگیری از مشکلات به شما کمک کند، در حالی که مصرف میوه و سبزیجات، انرژی تان را در طول روز بیشتر کند. به زودی آمادگی مقابله با هر مشکلی را پیدا خواهید کرد!

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت یین
اگر کارت شیطان را در این موقعیت بکشید، وضعیت فعلی تان کمی ناسالم شده است. شما بسیار نگران هستید و ممکن است افکار ناخوشایندی داشته باشید. حتی تا زمانی که نتوانید این مسئله را کنترل کنید، ممکن است خواب تان نیز آشفته باشد. مسئله اصلی داشتن وسواس بیش از حد است. متأسفانه، شما نمی توانید شرایط را کاملا کنترل کنید. گشودن قلب و اعتماد به آنچه پیش می آید باعث آرامش بیشتر شما خواهد شد. مراقبه می تواند به شما کمک کند تا اوضاع را بهبود ببخشید.
کارت یانگ
کارت عدالت در این موقعیت نشان می دهد که کسی اکنون با شما منصفانه رفتار نمی کند. در زندگی عاشقانه یا حتی در محل کار خود، ممکن است بخواهید تا مورد احترام قرار بگیرید. اما گاهی اوقات، مقابله به مثل فقط باعث مقاومت دیگران نسبت به شما می شود. تکیه بر خرد درونی به شما این امکان را می دهد تا با تعادل و سهولت، در هر موقعیت آزار دهنده یا منفی حرکت کنید. اگر دیگران سعی دارند جسارت ذاتی شما را به هم بزنند، مسیر خود را تغییر داده و با دیگران درگیر نشوید. شمل عقل و درایت خود را به دیگران مدیون نیستید. خودتان باشید تا آرامش خود را حفظ کنید.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت یین
کارت ملکه در موقعیت یین می گوید شما در حال حاضر به پرورش و حمایت جدی نیاز دارید. خواسته های شما ممکن است محدودیت هایتان را محک بزند. در زندگی احساسی یا کاری تان، سختی های زیادی را تجربه کرده اید. اما توجه به خود به معنی خودپرستی نیست. این کار همان چیزی است که شما برای سرپا ماندن و پیش رفت به آن نیاز دارید. کارت ملکه به شما نشان می دهد که با کمی خواب با کیفیت، غذای سالم، نوشیدن آب و یوگا چطور می توانید استرس تان را کاهش دهید.
کارت یانگ
ستاره کارت امید و الهام بوده و در موقعیت یانگ، مانند یک چراغ راهنما برای اطرافیان است. اگر به دنبال رهبری در حوزه های کلیدی زندگی تان بوده اید، این کارت نشان می دهد که زمان خوبی برای جستجوی تغییرات مثبت است. در هر صورت، بیشتر از این اقدامات تان را به بعد موکول نکنید. شما کار سخت برای دستیابی به خرد انجام داده اید. اکنون وقت آن است که از مزایای تلاش خود بهره مند شوید و موفقیتی را که می خواهید، بدست آورید.

منبع:تصویرزندگی

شاید خوشتان بیاید  فال روزانه تاروت یکشنبه ۱۳ فروردین «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۲»

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا