فال

فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»

تاریخچه فال

از قدیم بسیاری از تاریخ نویسان ریشه فالگیری و جادو جنبل را به سرزمین های شرق مرتبط می دانند و ریشه واژه Magic (مجیک) از واژه Magi (مغ برای روحانیون زرتشتی استفاده می‌شده) گرفته شده است. نقطه اشتراکی که در تمام تمدن های کهن ایران، مصر، هندیان، بابلیان و … به چشم می خورد به ارتباط این تمدن ها با عناصر چهارگانه و سعی آن ها برای استفاده از این عناصر در جهت پیشگویی آینده می توان اشاره کرد.

امروزه نیز برخی از علم اخترشناسی و نجوم نیز که علمی کاملا اثبات شده و به دور از خرافات می باشد برای پیش بینی اتفاقات آینده کمک می گیرند. پیشگویی هایی که در طول تاریخ توسط پیشگوهای بزرگی چون Nostradamus (نوستراداموس) انجام گرفته و چندین دهه بعد از آن اتفاق افتاده باعث گردیده بسیاری به پیشگویی و طالع بینی باور داشته باشند. فالگیر ها مدعی هستند که در پروسه گرفتن فال ذهن آن ها متوقف شده و آماده دریافت الهام از طرف کائنات می شود.

با توجه به درخواست دوستان که  قبلا در بخش فال و طالع بینی مجله تصویر زندگی و پست های فال روزانه، فال هفتگی میلادی، فال ماهانه، فال پی ام سی، فال هفتگی عشق❤️، فال قهوه ☕️و فال حافظ صوتی… ) فال تاروت روزانه را هم درخواست داده بودند. این فال نیز به لیست فال مجله تصویر زندگی افزوده شد.

فال تاروت چیست؟ (Tarot Horoscopes)

یکی از قدیمی‌ترین روش‌های پیشگویی یا الهام بخشی در تاریخ، تاروت بوده هست. تاروت در قدیم مورد توجه اشراف و ثروتمندان بود زیرا دسترسی به پیشگوی مسلط در زمانی که حاکمان آن را ممنوع کرده بودند پرهزینه و سخت بود. امروزه نیز افرادی که به تاروت تسلط داشته باشند نادرند و یا هزینه‌های زیادی را دریافت می کنند.

تاروت یک بسته کارت بازی است که از اواسط قرن پانزدهم میلادی در مناطقی از اروپا برای انجام بازی هایی مانند تاروچینی ایتالیایی، تاروت فرانسوی و Königrufen اتریشی استفاده می شد، که بسیاری از آن ها هنوز هم بازی می شوند. در اواخر قرن ۱۸ میلادی، برخی از انواع تاروت، به عنوان روشی برای پیشگویی و دست یابی به اهداف غیبی و اسرار آمیز، از طریق خواندن کارت ها و فال گیری با ورق مورد استفاده قرار گرفت.

فال تاروت

Daily Tarot Horoscopes for Every Zodiac Sign

♈ فال تاروت امروز برای متولدین فروردین:

کارت ابله

کارت ابله : اتفاقاتی که امروز در اطرافتان دارند می افتند را درک نمی کنید، زیرا انتظار دارید که واقعیت به طور کامل با فانتزی هایتان هماهنگی داشته باشد. ولی اگر نزدیکانتان از رویاهایی که دارید حمایت نکنند حفظ باورتان نسبت به آنها برای شما دشوار خواهد بود. در هر صورت فراموش کردن ایده های فوق العاده ای که دارید کار عاقلانه ای نیست. درست است که شما فروردینی ها آدم های صبوری نیستید، ولی سرکوب کردن این حس بیقراری و بی صبریتان در حال حاضر به نفعتان خواهد بود.


♉ فال تاروت امروز برای متولدین اردیبهشت:

کارت خورشید

کارت خورشید : امروز حفظ حد و مرزهایی که برای رابطه تان مشخص کرده اید کار دشواری خواهد بود، زیرا احساس می کنید که در رابطه تان باید کمی انعطاف پذیری به خرج دهید. شاید روزتان را با برنامه ای مشخص و شسته و رفته آغاز کنید، ولی هر چه می گذرد پیش رفتن بر اساس این برنامه بی فایده تر به نظر می رسد و شما را از اطرافیانتان دور می کند. اگر برنامه قبلی به نظرتان بی نتیجه است آن را کنار گذاشته و بر اساس آنچه به نظرتان درست می آید پیش بروید.


فال روزانه تاروت جمعه ۲۸ بهمن «فال تاروت پیشگویی آینده ۱۴۰۱»
 👳‍♂️ تفال به حافظ
 💥 فال هفته
☀️ فال با قرآن
 ❤️ عشق
⚡️ فال انبیا

♊ فال تاروت امروز برای متولدین خرداد:

کارت مرد دارآویز

کارت مرد دار آویز : امروز به نظر می رسد که فکر و خیال هایتان از کنترل خارج شده اند، ولی می توانید با درک این که این وضعیت گیج کننده نمی تواند برای همیشه ادامه داشته باشد خیلی زود مجددا نگرشی منطقی پیدا کنید. نگران این نباشید که مبادا راهی که در پیش گرفته اید توهمی بیش نباشد و شما را به بن بست برساند. دنبال کردن مسیر موفقیت آنقدرها هم که شما فکر می کنید دشوار نخواهد بود. بجای این که ذهن خود را با این مسائل درگیر کنید از مسیری که دنبال می کنید لذت ببرید و رویاهایتان را باور داشته باشید.


♋ فال تاروت روزانه برای متولدین تیر:

کارت عدالت

کارت عدالت : امروز توضیح دقیق احساساتتان برای دیگران کاری تقریبا غیر ممکن خواهد بود، ولی این محدودیت زبانی شما را قادر خواهد ساخت که درک عمیق تری نسبت به احساسات خود پیدا کنید. برای این که دیگران درکتان کنند خیلی هم تقلا نکنید، در حال حاضر هیچ چیزی در زندگیتان وجود ندارد که مجبور باشید در مورد آن به دیگران جواب پس بدهید. با این همه جدا کردن خودتان از دیگران و فرو رفتن در انزوا برای مدتی طولانی کار درستی نیست و به سلامتی روانی شما آسیب وارد خواهد کرد.


♌ فال تاروت روزانه برای متولدین مرداد:

کارت برج

کارت برج : شما دلتان می خواهد سر از کار یک نفر که مانند یک معمای پیچیده به نظر می رسد دربیاورید. ولی هرچقدر هم که تلاش کنید و همه اطلاعات را در نظر بگیرید هم حداقل امروز به نتایج دلخواهتان نخواهید رسید. اگر اصرار به حل این معما دارید فراتر از مرز عقل و منطق بروید و اجازه بدهید حس ششمتان شما را راهنمایی کند. گاهی حقیقت چیزی نیست که بشود با حواس پنج گانه آن را درک کرد! کارهای خیلی زیادی برای انجام دادن دارید و با وسواس بسیاری در فکر انجام آنها به بهترین شکل ممکن هستید.

❤️فال روزانه❤️

♍ فال تاروت روزانه برای متولدین شهریور:

کارت امپراطور

کارت امپراطور : با وجود این که برنامه امروزتان از قبل تعیین شده و حتی به شما گفته شده است که چه کارهایی باید انجام دهید، هنوز نمی دانید چه کار باید بکنید و از کجا شروع کنید. شما اغلب در انجام کارهایتان به جزئیات توجه ویژه ای دارید، ولی امروز داشتن برنامه ای که به شما فرصت این را بدهد که به همه کارهایی که دارید رسیدگی کنید کاری دشوار و چالش برانگیز به نظر می رسد. متاسفانه کمک گرفتن از دیگران امروز بی فایده است، چرا که تنها خودتان می دانید که چطور باید این کارها را انجام دهید و هیچ کس نمی تواند شما را راهنمایی کند.

❤️فال ماهانه❤️

♎ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین مهر:

کارت کیمیاگر

کارت کیمیاگر : امروز قدرت تخیل فعال شما می تواند سکوتی که اطرافتان را فرا گرفته است پر کرده و احساس عدم امنیت شما را به پذیرش و تسلیم تبدیل کند. ولی تنها دنبال کردن قطار افکارتان کافی نیست تا شما را به احساس رضایتی پایدار برساند. لذت بردن از رویاهایتان هیچ اشکالی ندارد، ولی در پایان روز هیچ نتیجه ای برای شما به همراه نخواهد داشت. پس در کنار رویاپردازی هایتان حتما باید زمانی را هم صرف پرداختن به کارها و وظایفی کنید که به عهده تان هستند.


♏ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آبان:

کارت اعتدال

کارت اعتدال : امروز زندگی هر چقدر که پیش می رود و انجام کارهای خسته کننده روزمره بیقرارتان می کنند، عجیب تر و عجیب تر به نظر می رسد. راه حلی منطقی برای مدیریت وضعیت فعلیتان به نظر شما نمی رسد و این موضوع شما را گیج و سردرگم کرده است. به جای آن که سخت تر کار کرده و تلاشی بیشتر برای انجام کارهای روزمره تان به خرج دهید، بکار گرفتن عقل و منطق برای انجام این همه کار را کنار گذاشته و بپذیرید که باید از احساسات درونیتان برای حل وضعیت فعلی کمک بگیرید تا شما را در نهایت سلامت به راه دست هدایت کند.

❤️فال سال❤️

♐ فال روزانه تاروت کبیر برای متولدین آذر:

کارت قدرت

کارت قدرت : شما قادر به دیدن افقی گسترده تر از هرکس دیگری هستید، برای همین هم می توانید برنامه های دیگران را تغییر داده و به آنها نبوغ و خلاقیت ببخشید. ولی متاسفانه شما به خاطر گستردگی دیدتان نمی توانید تمام جزئیات را در نظر بگیرید. در کمال تعجب، باور کردن قدرت تخیلتان به سود شما خواهد بود زیرا امروز به نظر می رسد که واقعیت با رویاهایتان در هماهنگی کامل باشد. اگر در میان اطرافیانتان مشکلی به وجود آمده است بجای آن که باز قهرمان میدان شده خودتان را کنار بکشید و بگذارید خودشان مسئله را حل کنند.

❤️فال ابجد❤️

♑ فال تاروت فردا برای متولدین دی:

کارت جهان

کارت جهان : شما معمولا دوست ندارید کنترل اوضاع را از دست بدهید، ولی امروز اگر مسئولیت تمام کارها به عهده شما نباشد احساس بهتری خواهید داشت. رویاهای جادوییتان حتی اگر چندان بر اساس واقعیت نباشند هم برای اندکی حواس شما را به خود مشغول خواهند کرد. اگر به وظایف و تعهداتی که نسبت به دیگران دارید عمل می کنید، نگران این نباشید که شاید رویاهایتان کاربردی و واقع گرایانه نباشند. هرچند در ابتدا این کار به نظر دشوار می رسد، ولی به تخیلتان اجازه پرواز بدهید تا خودتان را از استرس و فشار روزانه رها کنید.

❤️فال شمع❤️

♒ فال تاروت فردا برای متولدین بهمن:

کارت ابله

کارت ابله : تغییرات ناگهانی در نگرش شما ممکن است باعث گیج شدن دوستانتان شود و یا حتی باعث شوند خود شما هم نسبت به خودتان دچار تردید شوید. با وجود این که شما معمولا از لحاظ عاطفی زیاد احساس وابستگی نمی کنید، امروز حالات و رفتارهایتان مدام عوض می شوند و ممکن است در روابطتان ایجاد مشکل کنند. خودتان را با تلاش برای درک وضعیت فعلی خسته نکنید و تنها با جریان زندگی پیش بروید و ببینید شما را به کجا می برد.

❤️فال هفتگی میلادی❤️

♓ فال تاروت فردا برای متولدین اسفند:

کارت ستاره

کارت ستاره : امروز اگر در حین کار قوه تخیلتان را هم به کار بگیرید با عملکرد فوق العاده تان همکاران خود را شگفت زده خواهید کرد. البته اگر مجبور به انجام کارهای خسته کننده و تکراری باشید که مجالی برای بروز خلاقیت شما باقی نمی گذارند دچار احساس گیجی و گمراهی خواهید شد. ولی نگران نباشید، خوشبختانه زمان کافی برای پرداختن به کارهایی دیگر که اجازه استفاده از این قدرتتان را به شما می دهند خواهید داشت. مسئولیت هایتان را به سرعت و با کیفیت انجام دهید و همه را با توانایی های خود تحت تاثیر قرار دهید.

منبع:تصویرزندگی

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا