درهم برهم

سیرک چیست؟

سیرک چیست؟

سیرک چیست؟

سیرک‌ها نوعی سرگرمی هستند که تقریباً برای همه چیزهایی را شامل می‌شود. سیرک به عنوان یک واحد مسافرتی متشکل از دلقک ها، آکروبات ها، حیوانات و طیف وسیعی از بازیگران دیگر، از تاریخی برخوردار است که به دوران اوج امپراتوری روم باز می گردد. به طور کلی، تمرکز منطقه اجرا به عنوان حلقه ای شناخته می شود که دارای طبیعت دایره ای فضا است. از آنجایی که سیرک ها شرکت های مسافرتی هستند، از چادرها برای بسیاری از اجراهای زنده و اسکان حیوانات و وسایل استفاده می شود، در حالی که مجریان و سایر کارگران سیرک تمایل دارند در تریلرها و واگن ها زندگی کنند.

ماهیت سیرک فراهم کردن منبعی از سرگرمی و سرگرمی است که شرکت از یک مکان به مکان دیگر سفر می کند. در دوران مدرن، قرن 19 تا اوایل قرن 20 به عنوان عصر طلایی برای این نوع نمایش های مسافرتی در نظر گرفته می شد. ادغام سیرک های کوچکتر برخی از غول هایی را ایجاد کرد که هنوز در نظر گرفته می شوند که استاندارد یک سیرک با کیفیت را تعیین کرده اند. حتی امروز، بسیاری از مردم هنوز نام بارنوم و بیلی، و همچنین برادران رینگلینگ را با مفهوم یک سیرک واقعا خوب می شناسند.

One ring of a circus might feature animals, such as elephants.

یک حلقه از سیرک ممکن است حیواناتی مانند فیل را نشان دهد.

یکی از نوآوری‌هایی که به محبوبیت سیرک مدرن کمک کرد، مفهوم مناطق مختلف نمایش است. اغلب، یک سیرک بزرگ تا سه منطقه اجرا را فراهم می کند که به انواع مختلف نمایش اختصاص داده شده است. این استاندارد سیرک سه حلقه ای اغلب به عنوان وسیله ای برای ایجاد هیجان در بین مردم استفاده می شد، زیرا سیرک به سمت شهر بعدی می رفت.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Clowns are part of a circus.

دلقک ها بخشی از یک سیرک هستند.

یک حلقه ممکن است دارای اعمال حیوانات باشد، مانند اعمال فیل و ببر. فیل ها و ببرها ویژگی های دائمی هستند و اغلب با بیشترین دقت رفتار می شوند. حلقه دوم بر اعمال جسارت آمیز و مهارتی مانند ذوزنقه و نوازندگان با سیم بالا تمرکز خواهد کرد. حلقه سوم همه چیز در مورد سرگرمی حواس پرت است که اغلب توسط دلقک برجسته ارائه می شود که توسط انبوهی از دلقک های دیگر غیرمعمول نیست که نوازندگانی که در یک رینگ حضور دارند به عنوان بخشی از کنش در رینگ های دیگر نیز ظاهر شوند.

The classic setting for a circus is under a brightly colored tent.

محیط کلاسیک برای سیرک زیر یک چادر رنگی روشن است.

بسیاری از کارگران و مجریان دائمی با سیرک مدرن تعطیلات را در ماه های زمستان سال انتخاب می کنند. در منطقه ساراسوتا فلوریدا مستعمره بزرگی از آثار کارناوال به نام کارنی ها وجود دارد. ساراسوتا همچنین خانه موزه برادران رینگلینگ است که نمایشگاه‌هایی از روزهای شکوه سیرک به همراه نمایش‌های دوره‌ای توسط بازیگران سیرک.

حتما بخوانید : راهنمای میشلین چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا