درهم برهم

سواری بلیط الکترونیکی چیست؟

سواری بلیط الکترونیکی چیست؟

سواری بلیط الکترونیکی چیست؟

سواری بلیت الکترونیکی یک پارک تفریحی سواری. این اصطلاح که نام خود را از رویه اصلی قیمت بلیط های سواری مربوط به هیجان انگیز بودن سفر گرفته است، اکنون می تواند به هر چیز خارق العاده ای اشاره کند. آنچه این را از هر سواری دیگری متمایز می کند، سطح جزئیات، فناوری و ارزش سرگرمی است.

از سال 1955 تا 1982، پارک موضوعی دیزنی لند در آناهیم، ​​کالیفرنیا، بلیط‌های سواری انفرادی را با ورودی پارک فروخت. در سال 1972، سواری‌های ساده‌ای مانند چرخ و فلک شاه آرتور بلیط A دریافت کردند، در حالی که آلیس در سرزمین عجایب و خانه درختی خانواده سوئیس بلیط‌های B بودند. بلیط‌های C و D کمی پیشرفته‌تر بودند، از جمله پرواز پیتر پن، Mr. Toad’s Wild Ride و Flight to the Moon. بزرگترین، بهترین و جدیدترین وسایل سواری در پارک برای بلیط الکترونیکی 85 سنت رزرو شده بود. در دهه 1970، این فهرست شامل دزدان دریایی کارائیب، عمارت جن زده، و باب‌سله‌های ماترهورن بود.

An advanced amusement park ride may be referred to as an E-ticket ride.

سواری در شهربازی پیشرفته ممکن است به عنوان سواری بلیط الکترونیکی شناخته شود.

یک چیز جالب در مورد بلیط ها این است که مقامات دیزنی به طور مداوم از آنها به عنوان کوپن یاد می کنند، در حالی که مهمانان اصرار داشتند که باید آنها را بلیط نامید زیرا در دفترچه بلیط فروخته می شد. مهمانان در این نبرد خاص پیروز شدند، با این که اصطلاحات برای یک سیستم رتبه بندی به عامیانه تبدیل شدند. در سال 1982، بلیت ها – یا کوپن ها – از دنیای دیزنی لند حذف شدند، زیرا پارک پذیرش یک قیمت را معرفی کرد.

The best rides in the Disneyland theme park were reserved for E-tickets.

بهترین وسایل سواری در پارک موضوعی دیزنی لند برای بلیط های الکترونیکی رزرو شده بود.

به عنوان جایگزینی برای سیستم فروش بلیط، دیزنی FASTPASS® را برای برخی از سواری ها معرفی کرد. این سیستم به مهمانان این امکان را می دهد تا با تهیه بلیط رایگان برای بازگشت به سفر در یک زمان مشخص از صف های طولانی در جاذبه های محبوب اجتناب کنند. پارک‌بازان باتجربه انواع استراتژی‌های FASTPASS® را برای به حداقل رساندن زمان انتظار خود در زمانی که خطوط تا 90 دقیقه طول می‌کشد، توسعه داده‌اند. به طور کلی، FASTPASS® در محبوب ترین سواری ها استفاده می شود، اما برخی از جاذبه های سطح بالا، به ویژه دزدان دریایی کارائیب، از آنها استفاده نمی کنند. شایعات اغلب حاکی از آن است که دیزنی لند در حال برنامه ریزی برای توقف استفاده از این سیستم به نفع بلیط های VIP است که باعث خشم برخی از طرفداران می شود.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Sally Ride characterized flying in a space shuttle to an E-ticket experience.

سالی راید پرواز در شاتل فضایی را برای تجربه بلیط الکترونیکی توصیف کرد.

از سال 1997 تا 2004، Walt Disney World استراحتگاه در فلوریدا تجربه ای به نام شب های سواری الکترونیکی را ارائه می دهد. این محبوب، اگرچه پرهزینه، اما به بازدیدکنندگانی که دارای بلیط هستند اجازه می‌دهد تا سه ساعت پس از بسته شدن در پارک بمانند و در برخی از محبوب‌ترین جاذبه‌ها سوار شوند. امروزه، ساعت‌های جادویی اضافی جایگزین شده است، که در آن پارک‌ها تا دیروقت بدون پرداخت هزینه اضافی برای بازدیدکنندگانی که در استراحتگاه اقامت می‌کنند باز می‌مانند.

امروز، اگرچه بلیت‌ها دیگر به طور رسمی وجود ندارند، اما طرفداران دیزنی هنوز هم سواری‌ها را بر اساس وضعیت بلیط طبقه‌بندی می‌کنند. در سال 2007 در اعلامیه توسعه پارک ماجراجویی کالیفرنیا، حداقل دو جاذبه جدید بلیط الکترونیکی اعلام شد، سواری پری دریایی کوچک و یک مسابقه مسابقه در مسیر آزمایشی بر اساس پیکسار فیلم ماشین‌ها. انتقادات اخیر درباره بازگشایی شده Finding Nemo Submarine Voyage نشان می‌دهد که برخی از طرفداران فکر می‌کنند این سواری از شکوه سابق خود به بلیط D کاهش یافته است.

در فرهنگ عامه از این عبارت برای اشاره به یک تجربه خارق العاده استفاده می شود. سالی راید، فضانورد آمریکایی، از سوار شدن بر شاتل فضایی به عنوان یک تجربه بلیط الکترونیکی یاد کرد. این عبارت در چندین فیلم، آهنگ و بازی ویدیویی ظاهر شده است. طرفداران پارک های دیزنی همچنین از سال 1986 یک مجله هواداران مبتنی بر سواری به نام بلیت “E” تولید کرده اند. اگرچه این اصطلاح دیگر در مورد روش پذیرش سواری دیزنی صدق نمی کند، اما همچنان به عنوان یک وسیله نقلیه محبوب است. سیستم رتبه بندی و یک عبارت محبوب.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا