فناوری

سامسونگ گلکسی اس 25 اولترا چهار دوربین خواهد داشت، نه سه دوربین: گزارش‌دهنده اطلاعات قبلی در تناقض است

سامسونگ گلکسی اس 25 اولترا چهار دوربین خواهد داشت، نه سه دوربین: گزارش‌دهنده اطلاعات قبلی در تناقض است

هنوز چند ماه تا معرفی خانواده گلکسی اس 25 فاصله داریم، اما این مانع از افشای اطلاعات نمی شود افشای جزئیات کلیدی در مورد اعضای خانواده گلکسی S25 اینجا و آنجا. آخرین مورد به‌روزرسانی‌های عمده دوربین را پیشنهاد می‌کند که ما از S25 Ultra انتظار داریم.

Samsung Galaxy S25 Ultra در نهایت ممکن است دارای دوربین تله باشد!

  • با توجه به Ice Universe، سامسونگ همچنان برنامه دارد برای عرضه Galaxy S25 Ultra با دوربین چهارگانه، درست مانند Galaxy S24 Ultra قبل از آن، و Galaxy S23 Ultra قبل از آن.
  • نه تنها افشاگر ادعا کرد که مطمئن است که ماژول 3x ناپدید نخواهد شد، بلکه آنها همچنین پیشنهاد کردند که ارتقاء آن بسیار امکان پذیر است.
  • از زمان معرفی Galaxy S21 Ultra، دوربین 3x 10 مگاپیکسلی تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است. فاصله کانونی دقیق (67 یا 70 میلی متر) و اندازه سنسور کمی متفاوت است، اما نه خیلی. به طور مشابه، هیچ چیز با دوربین 12 مگاپیکسلی فوق عریض 120 درجه از S20 Ultra تغییر نکرده است.
  • با این حال، دوربین اصلی دوربین دستخوش تغییرات متعددی شده است، از سنسور 108 مگاپیکسلی HM1 S20 Ultra تا 108MP HM3 S21 و S22 Ultra تا 200MP HP2 S23 و S24 Ultra.
  • پیش از این، کلمه‌ای در اینترنت پیشنهاد می‌کرد که سنسور اصلی 200 مگاپیکسلی باعث می‌شود که دوربین عکاسی تله برای گرفتن عکس‌های زوم با برد کوتاه را جبران کند.
  • شایعه ها حاکی از آن است که گلکسی اس 25 اولترا از حسگر HP2 مشابه مدل قبلی خود استفاده خواهد کرد اما با پیشرفت های اضافی برای جذب نور بیشتر. این پیشرفت باعث شد بسیاری بر این باور باشند که سامسونگ از دوربین تله 3x خلاص خواهد شد.
  • علاوه بر این، یکی دیگر از اطلاعاتی که قابل اعتماد است،
  • a href=”https://twitter.com/Revegnus1/status/1790625948192379348″ target=”_blank” rel=”noopener noreferrer nofollow” class=”external”>Revegnus در Twitter/X، همچنین ادعا می کند که S25 Ulta دارای چهار دوربین خواهد بود.
  • اما، leaker BennettBuhner می گوید که Galaxy S25 Ultra به جای چهار دوربین، فقط سه دوربین خواهد داشت.

ما هنوز با پنجره مورد انتظار عرضه در ژانویه برای Galaxy S25 Ultra فاصله زیادی داریم. از آنجایی که هنوز چند ماه دیگر از عرضه آن باقی مانده است، برنامه سامسونگ برای تنظیم دوربین گلکسی اس 25 اولترا می تواند به شدت تغییر کند – برای بهتر یا بدتر شدن. بنابراین، توصیه می کنیم این نکات را با کمی نمک انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا