اخبار روز

ساختمان دیالیز دیر در دهه کرامت راه‌اندازی می‌شود

ساختمان دیالیز دیر در دهه کرامت راه‌اندازی می‌شود

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

ساختمان دیالیز دیر در دهه کرامت راه‌اندازی می‌شود

به گزارش خبرنگار خالق، احمد یزدان‌پناه عصر دوشنبه در دیدار با امام جمعه دیر با اشاره به وضعیت مرکز دیالیز بیمارستان امام هادی (ع) این شهرستان، اظهار داشت: با تکمیل تجهیزات و آموزش کادر پرستاری در دهه کرامت و روز میلاد امام رضا (ع) مرکز دیالیز بیمارستان دیر با ظرفیت پذیرش ۲۴ بیمار دیالیزی به بهره‌برداری می‌رسد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

وی با تقدیر از خانواده مرحوم توانا بواسطه مشارکت در ساخت مرکز دیالیز گفت: این مرکز دارای ۶ دستگاه دیالیز از بهترین برندهای موجود کشور است که روزانه در دو نوبت فعالیت خواهد داشت و در صورت نیاز به ۳ شیفت نیز قابل افزایش است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: در تلاش هستیم تا با خرید و تزریق ۳ دستگاه دیالیز دیگر به مجموعه مرکز دیالیز دیر، تعداد بیشتری بیمار دیالیزی تحت پوشش قرار گیرد.

وی با اشاره به مطالبات مردمی شهرستان دیر از حوزه درمان گفت: مطالبات مردم شهرستان دیر از حوزه سلامت در واقع همان دغدغه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی است و بجد پیگیر رفع این مشکلات هستیم.

وی افزود: با توجه به تعداد کم فارغ‌التحصیلان رشته تخصصی بیهوشی متأسفانه استان نیز با کمبود این رشته تخصصی مواجه است و برای جذب حداکثری و افزایش ماندگاری باید بسته‌های انگیزشی با همکاری صنایع تعریف شود.

یزدان‌پناه اضافه کرد: صنایع گاز و پتروشیمی باید ورود جدی‌تری به حوزه بهداشت و درمان منطقه پیرامونی در راستای عمل مسئولیت‌های اجتماعی خود داشته باشند.
وی گفت: ضریب اشتغال تخت در بیمارستان امام هادی (ع) ۲۶ درصد است که جهت توسعه و تقویت بخش‌ها بیمارستان برنامه‌ریزی شده است تا مردم از تمامی ظرفیت بیمارستان بهره‌مند شوند.

وی با تاکید بر مدیریت صحیح منابع، تصریح کرد: با توجه به وضعیت عملکردی بیمارستان امام هادی (ع) دیر، اجرای قانون خودگردانی در این بیمارستان‌ها عملیاتی نیست.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا