سلامت

زندگی با میگرن؟ این تمرینات ساده از قاضی DWTS درک هاف ممکن است کمک کند

زندگی با میگرن؟ این تمرینات ساده از قاضی DWTS درک هاف ممکن است کمک کند

< منبع srcset="//i0.wp.com/post.healthline.com/wp-content/uploads/2023/ 04/derek-hough-1296x728-header-1296x729.jpg?w=1575 750w" media="(min-width: 1190px)"/> Derek Hough.اشتراک گذاری در Pinterest
«رقصیدن با ستارگان» قهرمان و داور شش بار درک هاف (در بالا) یک سری حرکات ساده برای کمک به مدیریت پیشگیرانه سردرد و کاهش حملات میگرنی ایجاد کرده است. ریچارد هارباگ از طریق گتی ایماژ
  • درک هاف قهرمان و داور «رقص با ستاره‌ها» در حال گسترش آگاهی در مورد اینکه چگونه مردم می‌توانند سلامتی خود را برای کمک به آنها در اولویت قرار دهند. سردرد و حملات میگرنی را کاهش دهید.
  • Hough به کمپین Head Care Club پیوسته است که اطلاعاتی را در مورد اینکه چگونه روش های غیر دارویی مانند تغذیه، تمرکز حواس و حرکت می تواند به سلامت سر کمک کند به اشتراک می گذارد. .
  • هو و نامزدش هیلی اربرت برای کمک به پیشگیری از سردرد و میگرن، روال حرکتی ایجاد کردند.

درک هاف است. به خاطر حرکات باورنکردنی، رقص و مهارت‌های داوری‌اش در نمایش موفق «رقصیدن با ستاره‌ها» شهرت دارد. اکنون، رقصنده حرفه‌ای برنده جایزه امی، برای حمایت از سلامت سر، حرکتی را در ویدیوهایی با جهان به اشتراک می‌گذارد.

«همه ما می‌دانیم که هیچ چیز بدتر از داشتن سردرد یا میگرن در طول روز”. برای من، اگر قرار است روی صحنه یا تور یا در تلویزیون یا همین الان برای یک تور به صورت زنده بروم، آن را ایجاد می کنم… [و اگر] مه آلود هستید، سردرد دارید، این فقط باعث مرگ می شود. کل فرآیند خلاقیت.”

او همچنین دردی را که نامزد و رقصنده همکارش هیلی اربرت در هنگام ابتلا به احساس می‌کند، احساس می‌کند. حملات میگرن.

«دیدن کسی که به او اهمیت می‌دهید و دوستش دارید در ناراحتی روی شما تأثیر می‌گذارد. شما می خواهید کمک کنید. شما می خواهید به آنها خدمت کنید و در کنار آنها باشید.

این زوج با هدف کلوپ مراقبت از سر توسط Excedrin برای گسترش آگاهی در مورد سلامت سر و راه های مراقبت از خود بین سردرد و حملات میگرن.

این برنامه مجموعه ویدیوهای رایگان و منابعی درباره موضوعاتی مانند تغذیه، تمرکز حواس، و روال‌های حرکتی برای حمایت از سلامت روزمره سر، که همگی توسط متخصص مغز و اعصاب تایید شده توسط هیئت مدیره تایید شده است دکتر. Deena Kuruvilla، مدیر موسسه سردرد Westport.

“انتخاب های سبک زندگی روزمره که ما انجام می دهیم می تواند به تعیین اینکه آیا ناراحتی سر رخ می دهد یا خیر، کمک کند. کورویلا به Healthline گفت. «خواب کافی در یک برنامه منظم، خوردن متعادل و غذاهای غذایی ثابت، و ماندن هیدراته تعدادی از بسیاری از اقدامات پیشگیرانه هستند که می توانیم برای کمک به کاهش آن انجام دهیم. سر درد و از سلامت سرمان به طور کلی‌تر حمایت کنیم.”

در حالی که سوء تفاهم وجود دارد. او خاطرنشان کرد که میگرن با پایان یافتن درد پایان می‌یابد.

کوروویلا گفت: «بسیاری از اپیزودها/حملات میگرن می‌توانند منجر به چالش‌های طولانی‌تر از خود میگرن شوند.

>دکتر. برایان ام. پلاتو، متخصص مغز و اعصاب و متخصص سردرد در موسسه نورتون نورتون، با این موضوع موافق است. او گفت که میگرن را مانند سایر بیماری‌های مزمن که نیاز به مدیریت مادام العمر دارد، مانند دیابت نوع 2، می‌داند.

«[میگرن] یک بیماری غیرقابل درمان است، اما می‌توان آن را با داروها و تغییرات سبک زندگی. بنابراین بله، این تغییرات سبک زندگی و رفتاری می‌تواند در مدیریت میگرن مفید باشد.

درمان دارو زمانی ضروری می‌شود که حملات میگرن مکرر یا آنقدر شدید می‌شوند که با وظایف روزانه تداخل داشته باشند و استراتژی‌های غیردارویی در این زمینه وجود دارد. او افزود که مزایای کافی را ارائه نمی دهد.

«مدیریت پزشکی میگرن قطعاً یک رویکرد یکسان نیست، و اغلب اوقات به بیمارانم می گویم ممکن است آزمون و خطا در آن وجود داشته باشد. افلاطون گفت: «شما همیشه با اولین تاب به خانه نمی‌روید، اما ما تلاش می‌کنیم.

به گفته افلاطون، خوردن یک رژیم غذایی سالم، پرهیز از روزه داری و هیدراته ماندن برای سلامت سر مهم هستند.

کوروویلا توصیه می کند که از شخصی اجتناب کنید. a href=”/health/foods-that-trigger-migraines” class=”content-link css-5r4717″>محرک های غذایی، مانند پنیرهای کهنه، گوشت های فرآوری شده، و آجیل.

خوردن غذاهای منیزیم بالا نیز ممکن است به کاهش حملات میگرنی کمک کند.

“ علاوه بر این، اطمینان حاصل کنید که وعده‌های غذایی متعادل و ثابتی می‌خورید، و مطمئن شوید که از میان وعده‌ها و وعده‌های غذایی منظم حذف نمی‌شوید.

در مورد تمرکز حواس، افلاطون تحقیقات بیشتری در مورد تمرکز حواس دارد مدیتیشن به عنوان یک ابزار مهم برای مدیریت میگرن مثبت است.

به عنوان مثال، یک مطالعه نشان داد که پس از یادگیری مهارت های کاهش استرس مبتنی بر ذهن آگاهی (MBSR) ، شرکت کنندگان گزارش دادند که درک و تجارب درد و میگرن تغییر یافته است. علاوه بر این، محققان دریافتند که تمرکز حواس ممکن است به ترس از میگرن، درد فاجعه‌سازی و اضطراب پیش بینی.

“با استرس زیاد به عنوان یکی از علل اصلی سر درد، بسیار مهم است که روش‌های آگاهانه را در زندگی خود بگنجانیم که به کاهش استرس و آرامش کمک می‌کند. مدیتیشن و تمرین‌های تنفسی راه‌های عالی برای کمک به آرامش ذهن و بدن ما هستند.

درگیر شدن در تمرین‌های هوازی، مانند دویدن دویدن، شنا، و پیاده روی او افزود که روزهای هفته می‌توانند دفعات و شدت حملات میگرنی یا سردرد را کاهش دهند.

“به‌علاوه، نسخه‌های ورزشی اندورفین، مسکن‌های طبیعی بدن ما،” او گفت.

در حالی که ورزش شدید قلبی عروقی می‌تواند کمک کند، افلاطون اضافه کرد که کشش و یوگا نیز مفید است.

ویدیوهایی که هاف و اربرت برای باشگاه مراقبت از سر ایجاد کردند شامل حرکات انحصاری بر اساس روال سلامتی روزانه خودشان است. روال‌ها شامل حرکات هوازی برای پمپاژ خون، جریان اکسیژن و افزایش تنفس با هدف افزایش ضربان قلب است.

هاف گفت: همه چیز در حال حرکت و فعال شدن است.

هدف از ویدیوی هوازی این است که با سرعت خود حرکت کنید، و تقلید کامل از کاری که زوج انجام می دهند نیست.

هاف گفت: «[وقتی] شک دارید، آن را تکان دهید. “اگر می گویید “من مطمئن نیستم چگونه این حرکت خاص را انجام دهم”، اگر زمانی به آن نقطه یا مکان رسیدید، فقط شروع به تکان دادن بدن خود کنید و با آن سرگرم شوید، زیرا در واقع موضوع این است، حرکت دادن بدن.”

آنها همچنین یک ویدیوی یوگای ترمیمی ایجاد کردند که بر کشش و طویل شدن تأکید دارد. بدن با تمرکز بر تنفس.

“ فکر می‌کنم این چیزی است که مردم فراموش می‌کنند، ما فکر می‌کنیم حرکت فقط حرکت است… اما نفس یک عمل فیزیکی است با دیافراگم، با قفسه سینه، با بدن، با دهان، با پشت گردن… حرکت همه از این چیزها برای حمایت از سلامت سر شما به صورت روزانه وجود دارد و در مقابل واکنشی فعال تر است.

او تاکید کرد که هر کسی می تواند در ویدئوهای کششی شرکت کند.

او گفت: “برای انجام این کارها لازم نیست رقصنده باشید.” من در واقع این کارهای بسیار ساده‌ای را که هر روز صبح انجام می‌دهم نشان می‌دهم… قبل از اینکه از رختخواب بیرون بیایم، مچ پاهایم را می‌چرخانم، زانوهایم را فعال می‌کنم، مفاصلم را به حرکت در می‌آورم – مچ دست، آرنج، شانه‌هایم، فقط غلت‌های ساده… اساساً کل بدن را باز می کند.”

در حالی که او و اربرت حرکات را نشان می دهند، آنها با دلسردی پیش می روند.

هو خندید: “ما در واقع کمی هم بازی کردیم.” ما این یوگای زوجی را انجام می‌دهیم که در آن سعی می‌کردیم ببینیم چگونه می‌توانیم از یکدیگر برای کمک به هم استفاده کنیم و چیزهای مختلفی را امتحان کردیم و برخی نتیجه ندادند یا احساس خوبی نداشتیم، اما چیزی را پیدا کردیم که احساس ملایمی می‌کند. واقعا برای همه است، سطح دشواری وجود ندارد.»

محتوایkhalg.ir فقط برای مقاصد اطلاعاتی و آموزشی است. وب سایت ما قرار نیست جایگزینی برای مشاوره پزشکی حرفه ای، تشخیص یا درمان باشد.

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا