درهم برهم

راه های مختلف برای سفر به جهان چیست؟

راه های مختلف برای سفر به جهان چیست؟

راه های مختلف برای سفر به جهان چیست؟

راه های مختلفی برای سفر به دنیا وجود دارد. مسافران می توانند روی کره زمین، روی آب، زمین و یا در هوا بچرخند. می‌توان از هر یک از این راه‌ها برای سفر به دور دنیا استفاده کرد، یا بسته به خواسته‌ها و نیازهای مسافر، ممکن است ترکیبی مورد نیاز باشد. همچنین، ممکن است اقامتگاه‌های دیگری برای اقامت شبانه در مقاصدی خاص ضروری باشد.

سفر با کروز یکی از شناخته‌شده‌ترین راه‌ها برای سفر در جهان است. چند نوع سفر دریایی موجود است. سفرهای تفریحی برای تعطیلات محبوب‌ترین هستند، اما این کشتی‌های تفریحی ممکن است لزوماً به معنای واقعی تمام راه‌های دنیا را طی نکنند. اغلب آنها در چند بندر در یک منطقه جغرافیایی توقف می کنند.

Cabins are sometimes available on cargo ships.

گاهی اوقات کابین در کشتی های باری موجود است.

جهان کشتی کروز کمی متفاوت است. بر خلاف سفرهای دریایی تعطیلات، مسافران این امکان را دارند که یک کابین در یک کشتی کروز خریداری کنند. سپس این کشتی به آرامی دور کره زمین می چرخد ​​و هر چند روز یکبار در بنادر توقف می کند. هر کابین معمولاً دارای آشپزخانه و حمام است و همچنین فروشگاه‌ها، اسپاها، سالن‌های ورزشی، رستوران‌ها و هر چیز دیگری که ممکن است یک مسافر جهانی به آن نیاز داشته باشد، وجود دارد. این سفرهای دریایی ممکن است یک راه راحت برای سفر در سراسر جهان باشد، اما معمولاً خرید و نگهداری آنها بسیار گران است.

Vacation cruises, typically destination-based, are very popular.

سفرهای دریایی تعطیلات، معمولاً بر اساس مقصد، بسیار محبوب هستند.

در آن سوی طیف، سفرهای دریایی باربری راه دیگری برای سفر به سراسر جهان است. کابین‌ها معمولاً روی یک کشتی محموله قرار می‌گیرند که به سمت یک بندر خاص در سراسر جهان حرکت می‌کند. فضا بسیار معمولی و ساده در نظر گرفته می شود. به مسافران تجملات انواع دیگر سفرهای دریایی داده نمی شود، و همچنین ممکن است از آنها انتظار می رود که در انجام وظایف مختلف به خدمه کمک کنند.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Air travel is an option when traveling the world.

سفر هوایی یک گزینه برای سفر به جهان است.

در خشکی، قطارها راه اصلی سفر به سراسر جهان هستند. محل اقامت در قطار معمولاً بسیار راحت‌تر از اتوبوس است و برخی از قطارها به مسافران اجازه می‌دهند یک اتاق خصوصی رزرو کنند. مسافران می‌توانند کارت‌های ریلی را خریداری کنند که به مسافران اجازه می‌دهد هر زمان که بخواهند از قطارهای خاصی سوار و پیاده شوند، و این قطارها در اکثر قاره‌های جهان سفر می‌کنند.

Hostels cost less money than hotels and often attract younger guests, who will most likely be sharing a room with other customers.

هاستل ها هزینه کمتری نسبت به هتل ها دارند و اغلب مهمانان جوان تری را جذب می کنند که به احتمال زیاد یک اتاق را با مشتریان دیگر به اشتراک می گذارند.

سفر با هواپیما یکی دیگر از گزینه‌های سفر در جهان است. از آنجایی که خرید بلیط های جداگانه به شهرهای سراسر جهان می تواند گران باشد، برخی از خطوط هوایی بلیط های سراسر جهان را ارائه می دهند. این برنامه های پروازی معمولاً شامل چندین توقف در کشورها قبل از بازگشت به مقصد اصلی خود می شود.

وقتی مسافران سوار قایق، قطار یا هواپیما نیستند، ممکن است به مکانی برای اقامت شبانه نیاز داشته باشند. هتل ها و هاستل ها گزینه های رایج تر هستند، اما ممکن است گران باشند. با این حال، برخی صومعه‌ها و صومعه‌ها نیز مسافران را با هزینه‌ای بسیار کمتر، اغلب در ازای مقدار کمی کار، قرار می‌دهند. همچنین برنامه‌ها و وب‌سایت‌های دیگری وجود دارند که می‌توانند در ازای دریافت خدمات به مسافران کمک کنند مکان‌هایی برای اقامت پیدا کنند.

حتما بخوانید : کابانا چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا