درهم برهم

رابطه بین واقعیت تلویزیون و جامعه چیست؟

رابطه بین واقعیت تلویزیون و جامعه چیست؟

رابطه بین واقعیت تلویزیون و جامعه چیست؟

ماهیت دقیق رابطه بین تلویزیون واقعیت و جامعه به عنوان یک کل موضوع پیچیده ای است که جنبه های بسیاری دارد. اساساً، تمایل مردم تماشاگر تلویزیون به تماشای تلویزیون واقعیت نشان می دهد که مردم ممکن است ترجیح دهند افراد مرتبط تری را در تلویزیون تماشا کنند و اطلاعات اجتماعی ارزشمندی را از رویدادهایی که در تلویزیون واقعیت پخش می شود به دست آورند. همچنین می توان ادعا کرد که تلویزیون واقعیت، نشانه جامعه ای است که علاقه بیشتری به داشتن 15 دقیقه شهرت دارد. از اینکه واقعاً ذهن یا افق خود را گسترش دهند.

 

انواع مختلفی از برنامه های تلویزیونی واقعیت وجود دارد، اما اکثر آنها یا افراد عادی را در زندگی و شغل خود دنبال می کنند. بازسازی یا بازسازی یک شخص، دارایی یا خانه؛ یا در نوعی رقابت، مردم را در برابر یکدیگر قرار دهند. برخی از برنامه های تلویزیونی واقعیت، استعدادیابی هستند، که در آن افراد عادی فرصتی برای نشان دادن استعداد خود و تعقیب رویای شهرت پیدا می کنند. دیگر برنامه های تلویزیونی واقعیت، مردم را در سناریویی از نوع نمایش بازی با یکدیگر قرار می دهند. پیوند بین تلویزیون واقعیت و جامعه را می توان با تفکر در مورد این انواع مختلف برنامه درک کرد.

 

Reality TV trends suggests that viewers are drawn to shows featuring people who are relatable to their own lives.
گرایش‌های تلویزیون واقعیت نشان می‌دهد که بینندگان به سمت برنامه‌هایی کشیده می‌شوند که افرادی را نشان می‌دهند که با زندگی خودشان مرتبط هستند.

نمایش‌های تلویزیونی واقعی نمایش‌های بازی، مردم را در موقعیت‌های دشواری قرار می‌دهند و تماشاگران عموماً از ناراحتی‌هایی که مردم تجربه می‌کنند لذت می‌برند، حتی گاهی اوقات به افرادی که در دادگاه رای می‌دهند، رای می‌دهند. این ترکیبی از وظایف دشوار و فشار اجتماعی به افراد اجازه می‌دهد تا روش صحیح برخورد با موقعیت‌های اجتماعی مشابه را قضاوت کنند و کارهایی را انجام دهند که نمی‌خواهند انجام دهند. برخی از برنامه‌های تلویزیونی واقعیت بیشتر شبیه آزمایش‌های اجتماعی هستند که به بینندگان اجازه می‌دهند زمانی که گروهی از غریبه‌ها شروع به تعامل اجتماعی می‌کنند، تماشا کنند. تلویزیون واقعیت با جامعه در ارتباط است زیرا به ما توانایی تماشا و درس گرفتن از اشتباهات اجتماعی دیگران را می دهد.

 

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Some reality TV shows are talent searches, where people get an opportunity to showcase their talents and chase dreams of fame.
برخی از برنامه های تلویزیونی واقعیت، استعدادیابی هستند، جایی که افراد فرصتی برای نشان دادن استعدادهای خود و تعقیب رویاهای شهرت پیدا می کنند.

برنامه های تلویزیونی واقعیت جستجوی استعدادها دیدگاه متفاوتی از رابطه بین تلویزیون واقعیت و جامعه ارائه می دهند. در حالی که تلویزیون واقعیت مسلماً به مردم شخصیت‌های مرتبط می‌دهد تا تماشا کنند، اما در برخی افراد این باور را تقویت می‌کند که می‌توانند مشهور باشند. شرکت کنندگان در برنامه های تلویزیونی واقعیت یابی استعدادیابی اغلب بر این باورند که مشهور شدن هدف اصلی زندگی است، چه به خاطر توجه و چه پول. بسیاری از مردم پیشنهاد کرده اند که ارتباط بین تلویزیون واقعیت و جامعه این است که مردم بیشتر به پول و شهرت علاقه دارند تا چیزهایی که واقعاً مهم هستند. این استدلال و استدلال‌های مشابه، برخی را به این باور رسانده است که واقعیت تلویزیونی نشانه‌ای از فساد خواسته‌های ما و ماهیت سطحی جامعه مدرن است.

 

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا