حوادث

دستگیری تعدادی از عاملان جنایت در پارک قائم یافت‌آباد

دستگیری تعدادی از عاملان جنایت در پارک قائم یافت‌آباد

دستگیری تعدادی از عاملان جنایت در پارک قائم یافت‌آباد

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خالق، ساعت 2 بامداد امروز یکشنبه 31 اردیبهشت ماه، صدای درگیری چند مرد جوان در پارک قائم محله یافت‌آباد سکوت شبانگاهی این بوستان را درهم شکست و لحظه‌ای بعد یک مرد از میان این نزاع چند نفره روی زمین افتاد و غرق در خون شد.

با اعلام این خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، ماموران کلانتری 151 یافت‌آباد، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه قاضی محمدمهدی براعه؛‌ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه سوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در پارک قائم با جسد مرد حدوداً 35 ساله‌ای مواجه شدند که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه حکایت از آن داشت، مقتول در پارک مورد نظر بساط قلیان‌فروشی و اجاره ترامپولین داشته که در یک درگیری به قتل رسیده است.

یکی از شاهدان حادثه به تیم جنایی گفت: مقتول با یک زن جوان که مشغول سگ‌گردانی بود دچار مشاجره لفظی شد اما در این میان 2  مرد جوان به هواخواهی این زن با مقتول درگیر شدند و در جریان این نزاع وی را با ضربات چاقو به قتل رساندند و پا به فرار گذاشتند.

پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی با دستور قاضی جنایی برای شناسایی عاملان این جنایت دوربین‌های مداربسته اطراف پارک قائم را هدف بازبینی قرار دادند و اقدامات اطلاعاتی را کلید زدند.

کارآگاهان در نخستین‌گام با تجزیه‌ و تحلیل‌های اطلاعاتی مخفیگاه تعدادی از عاملان این جنایت را در نقاط مختلف تهران شناسایی کردند و پس از کسب مجوز‌های لازم قضایی موفق به بازداشت آنها در عملیات‌های جداگانه شدند.

بررسی‌ها ادامه داشت تا اینکه صبح امروز متهمان برای تحقیقات مقدماتی به شعبه سوم دادسرای جنایی منتقل شدند و هنگامی که مقابل بازپرس پرونده قرار گرفتند به جرم خود مبنی بر درگیری مرگبار در پارک قائم به دلیل انگیزه شخصی اعتراف کردند.

به گزارش خالق، با دستور بازپرس ویژه قتل عمد شعبه سوم دادسرای امور جنایی، متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا