فناوری

دستگاه های OnePlus اکنون در بیش از 63000 فروشگاه خرده فروشی JioMart Digital در هند در دسترس خواهند بود.

دستگاه های OnePlus اکنون در بیش از 63000 فروشگاه خرده فروشی JioMart Digital در هند در دسترس خواهند بود.

محصولات OnePlus اکنون در فروشگاه های JioMart موجود است

 • محصولات OnePlus قبلاً در دسترس بودند از فروشگاه آنلاین JioMart و اکنون با این حرکت، آنها از طریق فروشگاه های آفلاین نیز به فروش می رسند.
 • OnePlus قصد دارد حضور خود را در سطح 3 و 4 شهرها و شهرک ها و کوچکترها گسترش دهد و از این طریق نفوذ عمیق تری به دست آورد. در سراسر کشور.
OnePlus Nord CE 3 Lite
  <این انجمن فرصتی را برای مصرف کنندگان فراهم می کند تا تجربه دست اولی با دستگاه های OnePlus به دست آورند و خرده فروشان را در سرتاسر هند توانمند می کند تا "به ارائه فناوری نوآورانه در سراسر کشور ادامه دهند.”

  “ما در OnePlus به همکاری طولانی مدت در خرده فروشی با تیم JioMart Digital ادامه داده ایم. همانطور که ما به گسترش دامنه محصولات OnePlus خود در سراسر شبکه فروشگاه دیجیتال Jio Mart ادامه می دهیم، مطمئن هستیم که جامعه و مصرف کنندگان ما در کل به بهره مندی واقعی از این فرصت ادامه می دهند و می توانند به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند و رنجیت سینگ، مدیر فروش OnePlus هند، گفت: «تجربه شخصی از دستگاه‌های OnePlus ما در نزدیک‌ترین فروشگاه‌های خرده‌فروشی آن‌ها به دست آورید.

  • جالب است که این حرکت پس از ۴۵۰۰ شرکت بزرگ انجام شد خرده فروشان در کشور به فروش دستگاه‌های OnePlus را در فروشگاه‌هایشان از اول ماه مه به دلیل حاشیه‌های سود کم و شیوه‌های تجاری این برند متوقف کنید.
  • انجمن خرده‌فروشان سازمان‌یافته هند جنوبی (ORA) نوشت. نامه ای به Ranjeet Singh که نگرانی های مختلف را برجسته می کند.
  • نگرانی اصلی فروشگاه های آفلاین این است که با فروش محصولات OnePlus حاشیه سود پایینی کسب می کنند. این انجمن همچنین از تاخیر OnePlus در رسیدگی به ادعاهای گارانتی تاخیری مشتریان شکایت دارد.
  • تا این حد، OnePlus اشاره کرد که با شرکای خود برای حل مشکلات کار می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا