درهم برهم

در هواپیما، چک متقاطع چیست؟

در هواپیما، چک متقاطع چیست؟

در هواپیما، چک متقاطع چیست؟

بسیاری از افرادی که پرواز کرده‌اند، اعلان مرموز “خدمت‌داران پرواز، لطفاً برای بررسی متقاطع آماده شوید” را در سیستم اعلام عمومی شنیده‌اند. این روشی است که توسط خدمه پرواز قبل از اینکه هواپیما از گیت دور شود و دوباره زمانی که هواپیما قبل از باز شدن درها فرود می آید تا مسافران بتوانند از هواپیما پیاده شوند، انجام می شود. خدمه پرواز بررسی می کنند تا مطمئن شوند که درها در این زمان با سرسره های فرار اضطراری “مسلح” شده اند.

وقتی درهای یک هواپیما مسلح می شوند، به آن متصل می شوند. سرسره‌های بادی که با باز شدن درها بیرون زده و به‌طور خودکار باد می‌شوند و به افراد اجازه می‌دهند به سرعت از هواپیما فرار کنند. بعد از اینکه یک هواپیما برای اولین بار با مسافران بارگیری شد، مهمانداران هواپیما با دستور خلبان به عنوان بخشی از آماده سازی معمول برای برخاستن، تمام درها را بسته و مسلح می کنند. در طول بازرسی متقابل، مهمانداران هواپیما دو بار چک می کنند که همه درها مسلح هستند و به مسئول پرواز گزارش می دهند. خدمتکار.

Cross-checks allow for the safe and orderly exiting of an aircraft.

بررسی های متقاطع امکان خروج امن و منظم هواپیما را فراهم می کند.

در بسیاری از مناطق، هواپیما نمی‌تواند تا زمانی که درها مسلح نشده‌اند، از دروازه یا راه پله عقب نشینی کند، در صورتی که شرایط اضطراری روی آسفالت وجود داشته باشد که نیاز به تخلیه داشته باشد. سرسره های اضطراری می توانند به عنوان دستگاه شناور نیز استفاده شوند، در صورتی که هواپیما در آب سقوط کند و مسافران از سقوط جان سالم به در ببرند. بررسی متقاطع یکی از مجموعه روش هایی است که برای اطمینان از ایمن بودن هواپیما برای پرواز طراحی شده است.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Emergency slides can be used as flotation devices in the event that the plane crashes in water.

در صورت سقوط هواپیما در آب می توان از سرسره های اضطراری به عنوان دستگاه شناور استفاده کرد.

هنگامی که هواپیما فرود می آید، قبل از پیاده شدن مسافران، درها باید خلع سلاح شوند، زیرا در غیر این صورت، با باز شدن درها، سرسره ها باد می شوند. پس از توقف کامل هواپیما، خلبان از خدمه پرواز می‌خواهد که درها را خلع سلاح کرده و آنها را بررسی کنند تا مطمئن شوند که واقعاً خلع سلاح شده‌اند، تا با خیال راحت باز شوند و مسافران بتوانند از هواپیما خارج شده و به مسیر خود ادامه دهند. راه.

Because the design of airplanes varies, it's wise to listen to the flight attendant's instructions for exiting the plane during an emergency.

از آنجایی که طراحی هواپیماها متفاوت است، گوش دادن به دستورات مهماندار برای خروج از هواپیما در مواقع اضطراری عاقلانه است.

اتفاقاً، اگرچه اعلان‌های ایمنی در هواپیماها ممکن است کسل‌کننده باشد، بهتر است مسافران به آنها گوش دهند، زیرا طرح‌بندی هر airline کمی متفاوت است. حتی اگر شخصی قبلاً بر روی نوع خاصی از هواپیما سوار شده باشد، ممکن است با روش‌های ایمنی هواپیمایی که واقعاً سوار آن است آشنا نباشد. با توجه به سخنرانی ایمنی، مسافران می توانند اطمینان حاصل کنند که می دانند در مواقع اضطراری چه کاری انجام دهند.

چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا