ورزش

تیم ملی نباید بنگاه «دلالی» شود/ از قلعه‌نویی انتظار معجزه نداریم

تیم ملی نباید بنگاه «دلالی» شود/ از قلعه‌نویی انتظار معجزه نداریم

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

تیم ملی نباید بنگاه «دلالی» شود/ از قلعه‌نویی انتظار معجزه نداریم

بهزاد داداش زاده در گفتگو با خبرنگار مهر به انتخاب یک سرمربی ایرانی برای هدایت تیم ملی اشاره کرد و گفت: در بین اسامی که برای این مسئولیت معرفی شده بودند، علی دایی و امیر قلعه نویی بهترین گزینه‌ها بودند.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

این پیشکسوت فوتبال ایران ادامه داد: البته به سایر مربیان داخلی احترام می‌گذارم اما واقعاً برخی افراد که حتی اسم بردن از آنها توهین به جامعه فوتبالی و فوتبال ملی است فکر کردند تیم ملی را هم مانند باشگاه فعلی که دارند با دلالی می‌توانند صاحب شوند.

او در ادامه صحبت‌های تند و تیز خود درباره یکی از مربیان فعلی لیگ برتر افزود: آقایی که با هزاران التماس و لابی تیم گرفته است لطفاً حرفی از بردن کره‌جنوبی در سئول یا عربستان در ریاض نزند. رفتارهای دور از فوتبال این آقا و امثالش برای همه عیان شده است.

پیشکسوت تیم ملی فوتبال ایران درباره انتخاب فدراسیون فوتبال تاکید کرد: دایی و قلعه نویی مدیریت را در مربیگری به خوبی پیاده می‌کنند. بازیکنان قعلی تیم ملی ایران نیاز به تفکر فنی فوق العاده ندارند بلکه آنها نیاز به مدیریت داخلی و سپس هماهنگی در یک استراتژی مشخص دارند.

داداش زاده درباره احتمال انتخاب رضا عنایتی و امید روانخواه به عنوان دستیاران امیر قلعه نویی یادآور شد: من قطعاً طرفدار حضور آقای قلعه نویی هستم اما همین قدر هم از حضور عنایتی و روانخواه به عنوان دستیارانش تعجب خواهم کرد.

بازیکن سابق استقلال و پرسپولیس که پیراهن تیم ملی ایران را نیز برتن کرده است در ادامه صحبت‌هایش به یک نکته مهم اشاره و تاکید کرد: تیم ملی نباید بنگاه دلالی شود. سرمربی جدید باید مراقب این موضوع باشد و اجازه ندهد چنین اتفاقی رخ دهد.

بهزاد داداش زاده در ادامه صحبت‌های تند و تیزش خطاب به فدراسیون فوتبال نیز گفت: باید همان اندازه که از کی روش و اسکوچیچ حمایت می‌شد از قلعه نویی نیز پشتیبانی شود. نباید برای خارجی‌ها دست و پا بشکنیم و سپس برای مربی داخلی هیچ کاری نکنیم.

وی در پایان گفت: قطعاً قلعه نویی نیاز به حمایت همه جانبه دارد. در غیر این صورت بهتر است با اسم قلعه نویی و مربیان بزرگ داخلی بازی نکنند و بی خیال شوند. نگاه مدیران فدراسیون باید بلندمدت باشد و انتظار معجزه در کوتاه مدت با قلعه نویی نداشته باشند.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا