اخبار روز

تبلیغات اسلامی مردمی ترین سازمان کشور است

تبلیغات اسلامی مردمی ترین سازمان کشور است

تبلیغات اسلامی مردمی ترین سازمان کشور است

به گزارش خبرنگار خالق، حجت الاسلام سید محمود حسینی امروز پنج شنبه در جریان سفر خود به شهرستان میانه با حضور در کانون فرهنگی دختران حاج قاسم این شهرستان در جریان فعالیت‌های این کانون قرار گرفت.

وی در حاشیه این برنامه گفت: به برکت خون شهید حاج قاسم اکنون قرارگاه دختران حاج قاسم منشأ اثرات مثبتی در نقاط مختلف شده و چنین حرکت‌هایی را باید تعبیر عینی فرموده مقام معظم رهبری دانست که فرموده اند شهید سلیمانی قدرتمندتر از سردار سلیمانی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تصریح کرد: علاوه بر امکان استفاده از ارتباطات اداری و سازمانی تبلیغات اسلامی به عنوان مردمی‌ترین سازمان کشور باید از ظرفیت همه تشکل‌های مذهبی مرتبط نیز برای تقویت و توسعه فعالیت‌ها و حرکت‌هایی چون دختران حاج قاسم بهره گرفت.

حجت الاسلام حسینی گفت: یکی از انتظارات اصلی از دختران حاج قاسم این است که در برنامه‌ها و مراسم برگزار شده خود نسبت به جذب اقشار از طیف‌ها و سلایق مختلف اهتمام کنند و مهمترین ابزار برای تحقق این هدف استفاده از زبان محبت و خالقبانی در مواجهه با مخاطب است.

گفتنی است؛ دختران حاج قاسم شهرستان میانه علاوه بر فعالیت‌های گسترده و متنوع فرهنگی در سطح شهرستان، به واسطه تولید کلیپ ویژه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن حائز رتبه برتر کشوری شده اند.

منبع:مهر

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا