خودرو

بی‌ام‌و iX جدید مشاهده شد: به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای برای SUV پرچم‌دار

بی‌ام‌و iX جدید مشاهده شد: به‌روزرسانی میان‌دوره‌ای برای SUV پرچم‌دار

این بی‌ام‌و iX جدید است و در حال دریافت یک به‌روزرسانی در اواسط عمر است تا ظاهری تازه داشته باشد.

  • آزمایش خالدار جدید BMW iX
  • طراحی به روز شده برای پرچمدار SUV الکتریکی
  • به روز رسانی های داخلی نیز محتمل است
  • هنوز خبری در مورد ارتقاء باتری یا موتور وجود ندارد
  • انتظار می‌رود تا پایان سال برای اولین بار عرضه شود

BMW iX در حال تغییر چهره است تا کمی چیزها را تازه کند، و این Audi جایگزین Q8 e-tron در حال دستیابی به تغییراتی در طراحی است تا SUV الکتریکی مدرن به نظر برسد.

در مورد تغییرات زیر پوست اطلاعات زیادی در دست نیست، با این حال می‌توانید انتظار داشته باشید که برخی از تزئینات داخلی جدید و یک سیستم اطلاعات سرگرمی به‌روزرسانی شده را ببینید.

طراحی جدید BMW iX

استایل BMW iX همیشه کمی قطبی بوده است، اما شما هرگز نمی توانید آن را خسته کننده بنامید. این نسخه به روز شده به نظر می رسد که فقط تغییرات جزئی در طراحی داشته باشد، به این معنی که مشبک های کلیوی تقلبی عظیم اینجا هستند.

بی ام و iX جدید مقایسه فیس لیفت جلو

تفاوت اصلی که در جلو مشاهده می‌کنید، چراغ‌های جلوی جدید است که طراحی عمودی چراغ‌های روشنایی در روز شبیه به آنچه در سری 4 جدید یافت می‌شود. همچنین می‌توانید طراحی جلوپنجره جدیدی را مشاهده کنید که حسگرهای کمک راننده در آن قرار دارند.

بی ام و iX جدید مقایسه فیس لیفت عقب

چیز زیادی برای گزارش در مورد iX جدید وجود ندارد، حتی چرخ‌های نصب شده در این نمونه اولیه مانند خودروی فعلی است. این یک داستان مشابه در عقب است، اما احتمالاً سپر اصلاح شده در زیر پوشش پنهان می شود.

داخلی و سرگرمی جدید BMW iX

هنوز هیچ عکسی از فضای داخلی iX جدید وجود ندارد، با این حال می‌توانید نگاهی اجمالی به کابین از طریق پنجره بیندازید. به نظر نمی‌رسد تغییرات زیادی داشته باشد، اما ممکن است نرم‌افزار سرگرمی اطلاعاتی به‌روزرسانی‌شده‌ای دریافت کند.

داخل فعلی BMW iX

همانطور که در مورد اکثر فیس لیفت ها وجود دارد، تریم داخلی جدید احتمالاً در اینجا ظاهر می شود. BMW 4 Series و M4 به‌روزرسانی‌شده فرمان جدیدی با ظاهری زیبا دارند، بنابراین iX جدید می‌تواند رفتاری مشابه داشته باشد.

قیمت و تاریخ عرضه جدید BMW iX

می‌توانید انتظار داشته باشید که BMW iX جدید تا پایان سال رونمایی شود، اما احتمالاً با افزایش قیمت همراه خواهد بود. قیمت ماشین فعلی از 71000 پوند شروع می شود، بنابراین رقم بیش از 75000 پوند یک شرط مطمئن است.

به‌دنبال راهی آسان برای تغییر خودرو هستید؟ سپس Carwow جایی برای رفتن است. می‌توانید ماشین قدیمی خود را با قیمتی عالی بفروشید و بهترین معاملات را با نو دریافت کنید. . همه از طریق شبکه فروشندگان قابل اعتماد ما و همه از آسایش خانه شما. برای شروع امروز روی دکمه زیر ضربه بزنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا