درهم برهم

بهترین نکات برای برگزاری یک مهمانی با مضمون غربی چیست؟

بهترین نکات برای برگزاری یک مهمانی با مضمون غربی چیست؟

بهترین نکات برای برگزاری یک مهمانی با مضمون غربی چیست؟

هنگام برگزاری یک مهمانی غربی، ساده ترین راه برای به تصویر کشیدن حال و هوای غرب قدیمی از طریق استفاده فراوان از نقوش کابوی است. استفاده از کلاه‌های گاوچران، چکمه‌ها، باندانا، اسب‌ها، کمند و موارد مشابه در لباس‌ها، ارائه غذا، بازی‌ها و تزئینات می‌تواند به ایجاد یک برنامه عالی برای یک مهمانی تم غربی کمک کند. از آنجایی که غرب قدیم یا غرب وحشی یک دوره تاریخی در نواحی غربی بود. و کانادا در نیمه آخر قرن نوزدهم، انجام کمی تحقیق، حتی با نگاه کردن به عکس‌ها، می‌تواند به الهام بخشیدن به ایده‌های خوب مهمانی با مضمون غربی کمک کند. افزودن چند فیلم کلاسیک وسترن و همچنین تعدادی کتاب میز قهوه که از این موضوع پشتیبانی می کنند، می تواند علاوه بر سرگرمی برای مهمانی باشد.

اگر فضا اجازه می دهد، می توان یک قسمت نشیمن جداگانه با تلویزیون و چند فیلم وسترن قدیمی روی DVD ایجاد کرد. برخی از کتاب‌های مربوط به غرب قدیم را می‌توان روی یک میز قهوه‌خوری در این فضا قرار داد تا هم دکور و هم چیزی را برای مهمانان مهمانی که می‌توانند نگاه کنند. جزئیاتی مانند زیر لیوانی نوشیدنی به شکل چرخ واگن، بالش های طرح دار و پوستر زیبای «مرده یا زنده تحت تعقیب» روی دیوار، همگی می توانند به ایجاد یک مهمانی با تم غربی کمک کنند. در منطقه اصلی مهمانی، موسیقی وسترن کانتری می‌تواند پخش شود و/یا یک فضای رقص انباری ایجاد شود.

A cowboy hat.

کلاه کابویی

با توجه به لحن غربی مهمانی، باید از مهمانان در دعوتنامه ای با مضمون گاوچران یا اسب خواسته شود که لباس گاوچران یا گاوچران بپوشند. پیراهن‌های چهارخانه با شلوار جین یا دامن‌های جین مناسب هستند، اگرچه بسیاری از مهمان‌ها احتمالاً کلاه گاوچران و/یا چکمه‌های کابویی و همچنین باندانا به آن اضافه می‌کنند. برای تزیین میز غذا در مهمانی هایی با تم وسترن نیز می توان از کلاه و باندان کابوی استفاده کرد. به عنوان مثال، کاسه های چیپس سیب زمینی، از جمله طعم کباب، را می توان در مرکز یک کلاه گاوچران قرار داد. باندان ممکن است به عنوان دستمال استفاده شود. برای ایجاد یک محیط کارد و چنگال یا با ظروف نقره ای یا ظروف غذاخوری پلاستیکی قرمز یا آبی، هر ست چاقو، چنگال و قاشق را می توان در یک باندانا پیچیده و با یک تکه ریسمان بسته نگه داشت.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Hot dogs can be a good food choice for a Western-themed party.

هات داگ می تواند انتخاب غذایی خوبی برای مهمانی هایی با تم غربی باشد.

تزیینات و همچنین غذا در یک مهمانی غربی باید روستایی باشد. هات داگ، همبرگر و لوبیا پخته برای یک مهمانی با مضمون غربی غذاهای خوبی هستند. سبزیجات خام با دیپ و تنقلاتی مانند چیپس سیب زمینی می توانند غذای مهمانی را کامل کنند. کیکی به شکل سر اسب یا با تصاویری از گاوچران روی آن را می توان برای دسر سرو کرد. بازی هایی مانند نعل اسب یا نسخه ای از Pin the Tail on the Donkey با استفاده از برش اسب برای مهمانی هایی با تم غربی ایده آل هستند.

حتما بخوانید : هتل شناور چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا