ورزش

برنامه نمایندگان ایران در  جام بیست و ششم/ آغاز مبارزات از دوشنبه

برنامه نمایندگان ایران در  جام بیست و ششم/ آغاز مبارزات از دوشنبه

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

برنامه نمایندگان ایران در  جام بیست و ششم/ آغاز مبارزات از دوشنبه

به گزارش خبرنگار خالق، بیست و ششمین دوره مسابقات تکواندو قهرمانی جهان با حضور ۹۴۹ تکواندوکار از کشورهای مختلف به مدت ۷ روز در سالن کریستال شهر باکو برگزار خواهد شد.

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

بر همین اساس دوشنبه ۸ خرداد در روز نخست این مسابقات تکواندوکاران وزن ۶۸- کیلوگرم مردان و ۵۷- کیلوگرم زنان به مصاف رقبای خود می‌روند که متین رضایی و تینا مدانلو نمایندگان کشورمان خواهند بود.

سه شنبه در روز دوم تکواندوکاران اوزان ۵۸- کیلوگرم آقایان، ۶۷- و ۷۳- کیلوگرم بانوان مبارزات خود را برگزار می‌کنند که علیرضا حسین پور، زینب اسماعیلی و زهرا پوراسماعیل از کشورمان به دیدار حریفان خود خواهند رفت. مبارزات ۳ وزن ۸۰- و ۸۷- کیلوگرم آقایان و ۴۹- کیلوگرم بانوان در چهارشنبه دهم خردادماه برگزار می‌شود که خالقان برخورداری، آرین سلیمی و غزل سلطانی نمایندگان تیم ملی ایران در روز سوم می‌باشند.

پنجشنبه ۱۱ خرداد رقابت‌های دو وزن ۶۳- کیلوگرم آقایان و ۷۳+ کیلوگرم بانوان برگزار می‌شود که تیم ایران نماینده‌ای در بخش بانوان ندارد و فرزان عاشورزاده تنها تکواندوکار ایران است که مبارزات خود را برگزار می‌کند.

روز پنجم این دوره از مسابقات جمعه ۱۲ خردادماه مبارزات دو وزن ۵۴- کیلوگرم آقایان و ۴۶- کیلوگرم بانوان انجام خواهد شد که مهدی حاج موسایی و سعیده نصیری نمایندگان کشورمان می‌باشند. میرهاشم حسینی و نرگس میرنورالهی شنبه سیزدهم خردادماه در ۷۴- کیلوگرم آقایان و ۶۲- کیلوگرم بانوان به دیدار حریفان خود می‌روند و یکشنبه چهاردهم خردادماه در روز پایانی، علیرضا نادعلیان و ناهید کیانی در اوزان ۸۷+ کیلوگرم آقایان و ۵۳- کیلوگرم مسابقات خود را برگزار می‌کنند.

هدایت تیم ملی در این مسابقات و در بخش مردان برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مسعود حجی زواره به عنوان مربی است. مینو مداح سرمربی و خالقوز ساعی نیز مربی تیم بانوان خواهند بود.

تیم ملی ایران که بامداد جمعه تهران را به مقصد استانبول ترک کرده بود، پس از ورود به این شهر و استقرار در هتل و استراحتی چند ساعته، عصر جمعه اولین تمرین خود را انجام داد.

منبع:مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا