اخبار روز

برخورد آموزش و پرورش اسلامشهر با تخلفات در مدارس و موسسات آموزشی

برخورد آموزش و پرورش اسلامشهر با تخلفات در مدارس و موسسات آموزشی

برخورد آموزش و پرورش اسلامشهر با تخلفات در مدارس و موسسات آموزشی

اکبر قنبری در گفتگو با خبرنگار خالق از برخورد با متخلفین در آموزش و پرورش اسلامشهر خبر داد و افزود: این برخوردها از معرفی به هیئت تخلفات تا تعطیلی سه ساله و محرومیت دائمی از مدیریت آموزشگاه و مؤسسات آموزشی که مهم‌ترین آنها برای اطلاع مردم برای نخستین بار منتشر می‌شود.

وی به ضرورت ارتقای کمی و کیفی خدمات آموزشی مدارس و واحدهای آموزشی دولتی و غیردولتی اشاره کرد و یادآور شد: حقوق دانش آموزان و خانواده‌های آنان جزو خطوط قرمز این مجموعه است که با در نظر گرفتن سیاست‌های کلان وزارت آموزش و پرورش منجر به تصمیمات تنبیهی اخیر شده است.

مدیر آموزش و پرورش اسلامشهر به نظارت‌های دائمی بر عملکرد مدارس دولتی و غیردولتی و همچنین آموزشگاه‌های زبان و علمی غیردولتی این شهرستان اشاره و تاکید کرد: تصمیمات اتخاذ شده اخیر محصول بررسی شکایت‌های مردمی و همچنین گزارش‌های بازرسی یک سال اخیر و همچنین نظارت در سامانه همتا و نظارت‌های میدانی بوده است.

وی گفت: طبق اعلام آموزش و پرورش اسلامشهر، مهمترین تنبیه‌های در نظر گرفته شده برای مدیران مدارس دولتی و غیردولتی تعلیق فعالیت یک مدرسه پسرانه دوره دوم متوسطه در واوان برای سه سال، محرومیت دائم مدیر از مدیریت مدارس و مراکز غیردولتی برای یک مرکز دخترانه زبان‌های خارجی در واوان و تعلیق سه ساله برای یک مدرسه غیردولتی دخترانه دوره دوم متوسطه در بخش مرکزی اسلامشهر است.

قنبری اضافه کرد: تعلیق یک ساله فعالیت یک مرکز آموزش زبان‌های خارجی دخترانه در بخش مرکزی اسلامشهر و ارسال مستندات قانونی پرونده تخلفات دو تن از مدیران مدارس ابتدایی دخترانه و پسرانه به هیئت تخلفات اداری اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از دیگر برخوردها با تخلفات است.

وی گفت: البته آرای صادر شده بدوی است که برای تأیید و بررسی دوباره به اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران ارسال شده است.

منبع:مهر

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا