اخبار روز

البرز بارانی می‌شود/ افزایش موقت غبار محلی

البرز بارانی می‌شود/ افزایش موقت غبار محلی

البرز بارانی می‌شود/ افزایش موقت غبار محلی

آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خالق اظهار کرد: تحلیل آخرین الگوهای پیش‌یابی حاکی از استقرار جوی نسبتاً پایدار در منطقه است که به موجب آن گاهی وزش باد نسبتاً شدید و افزایش موقت غبار محلی در استان پیش‌بینی می‌شود.

وی بیان کرد: روز جمعه با گذر یک موج ضعیف و کم دامنه در بعضی ساعات رشد ابر، رگبار پراکنده و رعد و برق به ویژه در ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز البرز صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، بعضی ساعات وزش باد و رشد ابر است، بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۳۳ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۸ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۸ متر بر ثانیه است.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا آسمان البرز قسمتی ابری تا نیمه‌ابری در بعضی ساعات همراه با باد و غبار محلی و در اواخر وقت ابری و احتمال رگبار و رعد و برق است.

بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۳۴ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۷ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۰ متر بر ثانیه است.

منبع:مهر

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا