حاشیه

اعتراف {تلخ} شکیرا نامزد پیکه | مرگ باید ما را از هم جدا می‌کرد

اعتراف {تلخ} شکیرا نامزد پیکه | مرگ باید ما را از هم جدا می‌کرد


آنچه دیگران می خوانند:

شکیرا در صحبتای با بیلبورد که روز پنجشنبه انتشار شد، در در این باره ناکامی ارتباط‌ای که با جرارد پیکه داشت {و} تمایلش {برای} عشقی پایدار مانند عشق پدر {و} مادرش که ۵۰ سال در کنار هم مانده‌اند صحبت کرد.شکیرا  خواننده کلمبیایی {و} نامزد سابق جرارد پیکه ویدئویی از لیپ سینک آواز «کوپا واچیا» را در اینستاگرام پست کرد.شکیرا با موسقی «کوپا واچیا» لیپ سینک کرد. گفته می‌شد که این موسقی یک دیس‌ترک مربوط {به} جرارد پیکه است.شکیرا دو فرزند از پیکه دارد. شکیرا خواننده جوان {و} زیبای کلمبیایی است. شکیرا حالا از پیکه جدا شده است.

خواب دیدی تعبیرش رو نمی دونی کلیک کن

شکیرا

اخبار روز فناوری رو اینجا ببین

او {به} گفته خودش دوران پر موفقیت {و} نشیبی را پشت سر گذاشته: «من چندین مرحله را پشت سر گذاشتم: انکار، ناراحتی، درد، ناامیدی، دوباره ناراحتی، دوباره درد. حالا در مرحله تلاش {برای} {بقا} هستم.»

شکیرا گفت که قبل از جدا شدن از پیکه اطمینان داشت که مرگ آنها را از هم جدا خواهد کرد. «اولویت من خانه {و} خانواده‌ام بود. من {به} «مرگ ما را از هم جدا خواهد کرد» اعتقاد داشتم. این همان چیزی بود که {برای} خودم {و} فرزندانم می‌خواستم، اما نشد.»

شکیرا

این خواننده همچنین در در این باره موسیقی خود صحبت کرد {و} فرصت‌هایی را که از زمان جدا شدن‌اش {برای} تولید موسقی‌های جدید داشت را توصیف کرد. {به} نظر می‌رسد چند تک‌موسقی اخیر او از جمله موسقی «رئیس» {به} جراد پیکه کنایه می‌زند. نام این موسقی برگرفته از نام مستعاری است که دوستان پیکه {به} شکیرا داده بودند، زیرا شکیرا زیاد با آنها جور نشده بود {و} آنها شکیرا را «رئیس» خطاب می‌کردند. در موزیک ویدئوی این موسقی پرستار بچه را می‌بینیم که پیکه بدون اینکه پولش را بدهد اخراجش کرده بود.

شکیرا در موزیک‌ویدیوی جدیدش {برای} تک‌موسقی «کوپا واچیا» {به} صورت یک پری دریایی ظاهر می‌شود، که در نهایت {به} دریا باز می‌گردد زیرا سرنوشتش این است. خواننده کلمبیایی توضیح داد: «پری دریایی بخشی از من را نشان می‌دهد که ربوده شده {و} از دنیایی که {به} {آن} تعلق دارد {به} دنیایی که {به} {آن} تعلق ندارد برده شده است. دنیایی که {برای} حضور در {آن} باید فداکاری‌های {زیادی} می‌کرد. دنیایی که شاید در {آن} کمبود اکسیژن داشت. اما در نهایت {به} دریا باز می‌گردد زیرا این سرنوشت اوست، درست مثل من که {به} میامی برگشتم. این پری دریایی ابتدا ربوده شد {و} سپس {برای} عشق در کنار این مرد اسیر {و} {به} نوعی محبوس شد. رفاه خودش {و} آنچه {برای} او طبیعی است را قربانی عشق می‌کند. {و} سپس در سطل زباله انداخته می‌شود {و} توسط موش‌ها احاطه می‌شود.»

شکیرا

شکیرا با صحبت در در این باره زندگی خود قبل از جدا شدن، گفت که زندگی حرفه‌ای او در طول ده سال حضور در بارسلونا دچار مشکل شد. «من زندگی‌ام را {به} او اختصاص داده بودم. {به} خانواده. {برای} من بسیار سخت بود که در بارسلونا {به} حرفه‌ام توجه کنم. نمی‌توانستم فرزندانم را رها کنم {و} {به} خارج از خانه بروم تا موسقی بسازم. اما الان اگر ایده‌ای داشته باشم می‌توانم بلافاصله با هرکه بخواهم همکاری کنم.»

او که از پیکه دو پسر {به} نام‌های میلان ۹ ساله {و} ساشا ۷ ساله دارد، از سختی‌های زندگی {به} عنوان مادر مجرد حرف می‌زند. «بعضی وقت‌ها فکر می‌کنم مادر مجرد بودن {و} ستاره پاپ بودن با هم سازگار نیستند. باید بچه‌هایم را بخوابانم {و} {به} استودیوی ضبط بروم. مثل شعبده‌بازی است.»

شکیرا

این زوج تابستان گذشته {به} خاطر خیانت جرارد پیکه بعد از ۱۱ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند {و} شکیرا {به} همراه فرزندانش {به} میامی نقل مکان کرد.

منبع : شما نیوز

‫0/5 ‫(0 نظر)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا