فناوری

اشکال iOS 17.5 در بازیابی خودکار تصاویر قدیمی و حذف شده: کاربران می‌پرسند اپل چه مدت داده‌ها را نگه می‌دارد

اشکال iOS 17.5 در بازیابی خودکار تصاویر قدیمی و حذف شده: کاربران می‌پرسند اپل چه مدت داده‌ها را نگه می‌دارد

باگ عکس iOS 17.5: چه اتفاقی می‌افتد

  • این اشکال زمانی آشکار شد که یک کاربر آیفون آشکار شد پست شده در Reddit که عکس‌های حذف شده در سال 2021 پس از به‌روزرسانی iOS 17.5 مجدداً در تلفن آن‌ها ظاهر شدند.
  • این عکس‌ها با ظاهر شدند. برچسب — اخیراً در iCloud آپلود شده است.
  • سایر کاربران نیز ادعا کرده اند که این اشکال را تجربه کرده اند. کاربری می‌گوید که عکس‌های او در سال 2010 «به‌عنوان جدیدترین عکس‌های آپلود شده در iCloud» ظاهر شده‌اند.
  • یک کاربر می‌گوید «شش عکس از زمان‌های مختلف» بی‌خود ظاهر شده‌اند.

نظر
توسط u/ifallupthestairsnok از بحث
درapple< /blockquote>

نظر
توسطu /ifallupthestairsnok از بحث
درapple

بنابراین، عکس‌های چندین سال پیش و در دوره‌های مختلف به این شکل ظاهر شده‌اند. این نه تنها باعث وحشت مردم می شود، بلکه بحث در مورد چه مدت اپل داده های کاربر حذف شده را نگه می دارد را نیز باز می کند.

آیا اپل عکس های حذف شده را نگه می دارد؟

بر اساس پشتیبانی Apple، تصاویری که از آنها حذف می‌کنید برنامه عکس های شما به مدت 30 روز در آلبوم اخیراً حذف شده نگهداری می شود و پس از آن از دستگاه حذف می شود. اگر به صورت دستی تصاویر را از آلبوم اخیراً حذف شده حذف کنید، برای همیشه از بین می‌روند.

از نظر فنی، وقتی یک تصویر حذف می‌شود، تنها اشاره به مکان آن حذف می‌شود. برای بازیابی تصویر حذف شده به آن مرجع، کلید رمزگذاری (در صورت وجود) و شاید سایر شرایط نیاز دارد.

نظر
توسطu/ifallupthestairsnok از بحث
درapple

یک کاربر Reddit فکر می کند که سیستم iOS ممکن است به نحوی بتواند این تصاویر حذف شده را “دوباره” پیدا کند. ما مطمئن نیستیم که چگونه این کار را انجام می دهد یا اینکه آیا حتی علت واقعی آن است.

بنابراین، بیایید منتظر پاسخ یا رفع مشکل اپل. این شرکت به دلیل پردازش و رمزگذاری عکس روی دستگاه خود شناخته شده است عملکردها.

نظر
توسطu/ifallupthestairsnok< /a> از بحث
درapple

< /div>

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا