درهم برهم

استراحتگاه تایمشیر چیست؟

استراحتگاه تایمشیر چیست؟

استراحتگاه تایمشیر چیست؟

یک timeshare sort یک ملک تفریحی است که در ارائه مسکن به مالکانی که حق اقامت در استراحتگاه را در مدت زمان معینی خریداری کرده اند، تخصص دارد. استراحتگاه های اشتراک زمانی اغلب در مناطقی واقع شده اند که به طور سنتی مقاصد تعطیلات محبوب در نظر گرفته می شوند و اغلب بسیار شبیه به یک هتل معمولی هستند. در واقع، اشتراک زمانی معمولاً همان سطح از امکانات، جاذبه ها و ویژگی های هتل ها و استراحتگاه های معمولی را ارائه می دهد.

مالکیت در یک سهم زمانی اغلب به عنوان مالکیت تعطیلات کسری نامیده می شود، زیرا مالک بخشی یا سهمی از یک ملک را خریداری می کند. مالکیت یک واحد در یک استراحتگاه اشتراک زمانی به طور کلی به 52 سهم یا یک سهم برای هر هفته از سال تقسیم می شود. بنابراین، مالکی که دارای 1/52 سهم در سهم زمانی است، حق استفاده از واحد را یک هفته در سال دارد.

With a timeshare, fractional owners can enjoy resort properties a few times a year.

با اشتراک زمانی، مالکان کسری می توانند چند بار در سال از املاک استراحتگاه لذت ببرند.

در ساده‌ترین شکل اشتراک زمانی، مالک مقدار مشخصی از زمان را خریداری می‌کند و سپس برای مدت زمان مشابه و هر سال در همان بازه زمانی در استراحتگاه می‌ماند. این نوع طرح کمترین میزان انعطاف را ارائه می دهد، اما به طور کلی اقتصادی ترین است. برای کسانی که ترجیح می دهند تعطیلات را در مکان ها و زمان های مختلف سال بگذرانند، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که می توان آنها را در نظر گرفت.

آیا آمازون واقعاً به شما قیمت رقابتی می دهد؟ این افزونه کمی شناخته شده پاسخ را نشان می دهد.

Timeshare resorts typically provide a vast array of amenities.

استراحتگاه های اشتراک زمانی معمولاً مجموعه وسیعی از امکانات رفاهی را ارائه می دهند.

برخی از برنامه‌های استراحتگاه اشتراک زمانی به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهند که در طول فصلی از سال سهام داشته باشند، در مقابل مالکیت تنها یک هفته خاص در طول سال. این یک گزینه محبوب برای کسانی است که دوست دارند در فصل خاصی از سال تعطیلات را بگذرانند، اما نمی توانند هر سال یک هفته را متعهد شوند. همچنین برنامه‌های مالکیت کسری وجود دارد که مشتریان را قادر می‌سازد امتیاز یا سهام انعطاف‌پذیر را خریداری کنند. مالکان مجموعه ای از امتیازها را خریداری می کنند که می توانند از آنها برای اقامت در استراحتگاه استفاده کنند. میزان امتیاز مورد نیاز برای اقامت معین ممکن است بسته به اتاق، زمان سال و مکان استراحتگاه متفاوت باشد.

Some timeshare resorts are upscale and offer a bevy of amenities.

برخی از استراحتگاه‌های با اشتراک زمانی مجلل هستند و مجموعه‌ای از امکانات رفاهی را ارائه می‌دهند.

برخی برنامه‌ها دیگر مالکان را تنها به یک استراحتگاه محدود نمی‌کنند. شرکت‌هایی که دارای چندین ملک هستند ممکن است به مشتریان این امکان را بدهند که در استراحتگاه‌هایی به غیر از ملک خود اقامت کنند. مالکان همچنین می توانند از خدمات یک شرکت صرافی استفاده کنند. یک شرکت صرافی مالکان سهم زمانی را به هم متصل می کند و آنها را قادر می سازد تا استفاده از سهام زمانی خود را با سهم زمانی مشابه مالک دیگری مبادله کنند.

Some timeshare resorts are located in the mountains and are ideal for ski enthusiasts.

برخی از استراحتگاه های زمانی در کوه ها واقع شده اند و برای علاقه مندان به اسکی ایده آل هستند.

مانند تمام خریدهای املاک و مستغلات، داشتن یک استراحتگاه اشتراک زمانی مزایا و معایب خاصی دارد. مزیت اصلی داشتن اشتراک زمانی این است که مالکان را قادر می‌سازد تا در استراحتگاه‌های تعطیلات با هزینه کمتری نسبت به اجاره یک اتاق هتل مشابه اقامت کنند. خریدار همچنین قیمت اقامت در استراحتگاه را در طول مدت مالکیت قفل می کند. اساساً با پیش‌پرداخت برای اقامتگاه تعطیلات خود در زمانی که سهام خود را خریداری می‌کنند، مالکان می‌توانند تا زمانی که سهام دارند، قیمت مسکن خود را با نرخ فعلی قفل کنند.

Timeshare resorts are often located in areas that are traditionally considered popular vacation destinations.

استراحتگاه های اشتراک زمانی اغلب در مناطقی قرار دارند که به طور سنتی مقصد تعطیلات محبوب در نظر گرفته می شوند.

برخی از معایب مالکیت سهام در استراحتگاه اشتراک زمانی شامل پیش‌پرداخت غالباً قابل‌توجه و هزینه‌ای سالانه برای نگهداری، هزینه‌های آب و برق و مالیات بر دارایی از مالکان است. علاوه بر این، معمولاً هزینه‌ها و هزینه‌هایی در ارتباط با مبادله یا مبادله اقامت با مالک دیگری وجود دارد. عامل دیگری که باید در نظر گرفت این است که در حالی که سهام زمانی اغلب به عنوان سرمایه گذاری در املاک فروخته می شود، مطالعات نشان داده است که اکثر مالکان سهام زمانی خود را کمتر از قیمت خرید اصلی می فروشند.

حتما بخوانید : فینال فصل چیست؟
چناچه در این مطلب کلمه ای یا حروفی استفاده شده است که از نطر شما مشکل دارد در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید

محمدرضا حفظی

می گن ازدست تنها صدا در نمیاد ولی یاد گرفتم با یک انگشت صدایی همچون غرش بسازم که شیر هم جلوی آن سر خم کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا